Showbiz, baby!

Vahel annan kontserte, vahel mitte. Oleneb.

“Rahakratt on praegu mu üks isiklik lemmik Eesti esinejate maastikul – naljakas ja kasulik koos, parim combo!”

Aleks Koha, CEO, Promoty (Eesti suurim sisuloojate platvorm).

“Kui ma peaksin kirjutama valemi nagu omal ajal koolis kästi, siis oleks see:
Mees + Tuvi = Rahakratt = Standup + väärt sisu. Julgesin ta kutsuda noortele rääkima investeerimisest (olen ise päris riskialdis eks) ja tema teekonnast. Naerupahvakaid jagus samapalju kui suuri silmi. Ega peent huumorit polegi nii lihtne tabada. Mees st Tuvi oli õigel ajal kohal ja tegi showd täie raha eest. Kas julgeksin teda soovitada teie simmanile kutsuda? Igal juhul. Kui muud ei saa, siis tema värvikad lood annavad teile tunde, et teie elu on pagana äge ja kõik on võimalik. Lisaks soovitan teda elitaarlselt kohelda, sest tal on ju see ohtlik blogi, kuhu keegi naljalt sattuda ei taha (ma näed sattusin).”

Timo Porval, digiagentuur Lavii.

“Olles ise (isiklikult kohal) Rahakrati loengutel/ esinemistel võin öelda järgmist: Rahakrati (eelkõige) elutarkus väärib tunnustamist. Kas see on seotud papi vms. ei oma isegi tähtsust. Toetan Rahakratt’i tema tegemistes.”

Martina Borman, inimene.

“Kutsusime Rahakrati endale esinema, sest oleks olnud patt jätta viimaste aastate tõusev täht oma konverentsile kutsumata! Suhtlus ja planeerimine läks tuviga väga kiirelt ja sujuvalt. Inimesi naerutas ta juba enne esinemise algust. Sisuliselt midagi väga uudset majandusteaduskonna tudengitele ei pakkunud, aga suutis läheneda meie jaoks tundides käsitletud teemadele teise nurga alt ning ikka motiveerida ja mõtlema panna. Jäime Rahakrati esinemisega igati rahule!”

Laura Teemägi, MTÜ TalTech Majandusteaduskonna Üliõpilaskogu.