Ega maksud ei ole mingi niisama Getter Jaani rasedus

Pealkirjadega pean ma veel vaeva nägema, ma tean. Ilmselgelt annaks kuidagi informatiivsema rea välja mõelda, aga samas – siis oleks teil ju igav ja liiga lihtne.

Millest täna jutt? Olete oma panused juba teinud, et kui palju suusad-laiali saavad seekord omavahel pealkiri ja sisu olla mu blogis?

Tahan hingelt maha saada ühe kiire mõtte, mis meenus, lugedes mulle eile saadetud Estateguru kirja. Ilmselt said paljud teist sama kirja: kutse deklareerida oma EG tulud. Usun, et nii mõnedki minvestorid (mini-investorid) lasevad sotsiaalrahastuse tulud lihtsalt otse oma kontole ja Maksuamet istub nagu mänguasjadeta titt üksi talvises liivakastis.

Tee järele!

Mõnes portaalis on see raskem, mõnes lihtsam. Kui poleks talv ja külm, siis võtaksin EG ees mütsi maha, et neil asi nii lihtsaks on tehtud. Praegu ei tohiks küll kellelgi mingit vabandust olla tulud deklareerimata jätta, samuti nagu ei kehti siin vanasõna, et tänased toimetused viska ülehomse varna, siis on homme ka vaba päev.

Ongi kõik. Jutt lühike ja konkreetne sedakorda.

Aa, ja mis nüüd Getter siia puutub, siis point on see, et maksud ei ole nagu mingi Getteri rasedus – ole aus ja ära varja!

https://buduaar.tv3.ee/Article/article/getter-jaani-raakis-valja-mis-nipiga-ta-rasedust-varjata-sai

Kuidas Getter ise teemat kommenteerib?

Getter Jaani: “Mina ei tea midagi, mina olin (Palmi)puu otsas, kui pauk käis.”

Kamoon, noh.
Jälgi
Teata mind
guest
0 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top