Teeme koos showd

Kirjuta rahakratt@gmail.com ja teeme sinu tiimi või publiku ees ka ühe korraliku finantskomöödia: nali minu kulul, arve sinu kulul.

Elisa Eesti sendilõhnaline motivatsioonikontsert
Taavi Sink, Elisa Eesti suhtekorralduse spetsialist
Rahakrati ettekanne ei jätnud külmaks mitte ühtegi meie ettevõtte töötajat – kes naeris, kes nuttis (piltlikult öeldes muidugi), kuid korda läks see kõigile! Tõsi ta on, et Rahakratist räägitakse ka kolm nädalat pärast tema etteastest. Seega inspiratsioon ja stand-up ühes etteastes.
Elisa Eesti sendilõhnaline motivatsioonikontsert
Mina, 600 rahapuuki ja mu lahjendatud Coca-Cola 2020. aasta Investor Toomase rahapeol
Birgit Jürivete, Äripäeva konverentside programmijuht
“Korraldaja elu on nii põnev – üks hetk teen kõnesid pankuritega, teine hetk surfan Aliexpressis ja tellin anonüümseks jääda soovivale esinejale tuvimaski (ja rahatekki… ja boksereid…). Rahakrati humoorikatest kirjutistest kumab läbi ettevõtlik ja arukas inimene ning seetõttu julgesin teda kutsuda 2019. aasta Investor Toomase konverentsile, millest sai tema esimene avalik esinemine. Pean tunnistama, et kuni konverentsi toimumise päevani ei olnud ma 100% kindel, mida sellest kohati käreda ütlemisega tegelasest oodata, kuid hiljaks ta ei jäänud, kätt surub mehe moodi ja rahvast naerutas pisarateni. Sama kehtib ka tema sooloetteaste kohta Investeerimisfestivalil! Lisaks finants-standupile said osalejad temalt mõnusalt inspiratsiooni ja motivatsiooni sihikindlaks tegutsemiseks. Kui Krati lugu ei motiveeri, siis mis veel? Mina kutsun Rahakratti enda ürradele esinema nii kaua kuni Silberauto teda sõidutab ja ta ise endale cateringi sebib. Kutsuge teie ka! Soovitan Kratilt ka raamatusoovitusi küsida. Minu 2020. aasta to-read list on tänu temale juba ammu täis.”
Mina, 600 rahapuuki ja mu lahjendatud Coca-Cola 2020. aasta Investor Toomase rahapeol
Ave Annuk, Convertal: digiturunduse agentuur
Rahakrati tulek tekitas meie tiimi seas palju elevust, aga veel suurem elevus tekkis pärast tema äraminekut. Mitte küsimusele, et kellega tegemist vaid küsimustes, “kuhu investeerida”, “kus see kasvukonto asub” ja “kellel Sineki raaamatut laenutada on”. Tööalane areng on üks, aga on ilmselge, et meil on kõigil ka isiklikud unistused, mis vajavad täitmist. Rahakratt andis suuna ja tööriistad – seda kõike läbi mõnusa pigivärvi huumori ja elava karakteri- ilma kartmata, et tema eest nüüd kõik kullaterad ära nokime. Aitäh – igaüks leidis Sinu jutust midagi iseendale: kes julguse alustada, kes motivatsiooni jätkata ja kes inspiratsiooni, et kõik on võimalik. PS: loodetavasti näitasime Sulle, et Tartu ka täitsa timm koht, kus pesitseda!
Marge Aasalaid ja Juta Asuja Raasiku vallast
Korraldasime suvel kodukandis hoovijuttude sarja investeerimise teemal, otsustasime kutsuda oma kogemusi jagama ikka parimad ja nii sattus ka Rahakratt Raasiku valda. Saime osa heast stand-up etendusest ja osalejad lahkusid suu naerul. Kui teadmisi ja innustust saab omandada sellises huumorivõtmes, siis mis saab veel ägedam olla. Igaljuhul jääme ootama järgmisi põnevaid kohtumisi!
Kertti Viru, Juuksurite Ühendus, tegevjuht
Ma tean, et kevad 2020 mainimine pole just väga eristuv lähenemine, aga just sellel ajal sain aru, et vajan inimest juuksurite konverentsile, kes räägiks finantsidest ja investeerimisest inimestele, kelle põhitöö on väga loominguline ning exceli tabel hirmus ja tüütu. Küsi ja saad ning mina, Rahakrati näol, selle esineja leidsin. Kuigi seltskond koosnes suures osas naistest ning enamik veetis oma õhtu googeldades sõna “Rahakratt”, oli väga populaarne aruteluteema hiljem see, mille arvelt saaks edaspidi oma kulusid kokku hoida. Ühe lausega: testosteroon + väga hea esinemine + väga tark ja õpetlik jutt. Ühele korraldajale on Rahakratt esinejana lausa kingitus. Anna talle publik ja vajadusel mikrofon ning saad pärast hulgaliselt komplimente, kui hea ürituse sa ikkagi korraldasid. Aitäh! Ah jaa, esimene õppetund oli see, et kasulik on investeerida veekindlasse ripsmetušši, sest naerupisaraid pritsib palju.
Aleks Koha, CEO, Promoty (Eesti suurim sisuloojate platvorm)
“Rahakratt on praegu mu üks isiklik lemmik Eesti esinejate maastikul – naljakas ja kasulik koos, parim combo!”
Katre Kärner, turundusjuht, Forum Cinemas OÜ
“Olime inspireeriva esineja otsingul, kes täidaks suvepäevadel motivatsiooni osa. Vaatasime kontori aknast välja ja nägime kümmekond tuvi Coca-Cola Plaza logo kohal istumas. Tuligi meelde rahatuvi ehk Rahakratt ja nii see tingimine raha üle hakkas. Soovitan protsessi läbi teha, sest kolleegid said raputatud ja kõneainet jätkub siiani, loodame, et ka tegutsemist parema rahalise käitumise suunas.”
Timo Porval, digiagentuur Lavii
“Kui ma peaksin kirjutama valemi nagu omal ajal koolis kästi, siis oleks see: Mees + Tuvi = Rahakratt = Standup + väärt sisu. Julgesin ta kutsuda noortele rääkima investeerimisest (olen ise päris riskialdis eks) ja tema teekonnast. Naerupahvakaid jagus samapalju kui suuri silmi. Ega peent huumorit polegi nii lihtne tabada. Mees st Tuvi oli õigel ajal kohal ja tegi showd täie raha eest. Kas julgeksin teda soovitada teie simmanile kutsuda? Igal juhul. Kui muud ei saa, siis tema värvikad lood annavad teile tunde, et teie elu on pagana äge ja kõik on võimalik. Lisaks soovitan teda elitaarlselt kohelda, sest tal on ju see ohtlik blogi, kuhu keegi naljalt sattuda ei taha (ma näed sattusin).”
Laura Teemägi, MTÜ TalTech Majandusteaduskonna Üliõpilaskogu
“Kutsusime Rahakrati endale esinema, sest oleks olnud patt jätta viimaste aastate tõusev täht oma konverentsile kutsumata! Suhtlus ja planeerimine läks tuviga väga kiirelt ja sujuvalt. Inimesi naerutas ta juba enne esinemise algust. Sisuliselt midagi väga uudset majandusteaduskonna tudengitele ei pakkunud, aga suutis läheneda meie jaoks tundides käsitletud teemadele teise nurga alt ning ikka motiveerida ja mõtlema panna. Jäime Rahakrati esinemisega igati rahule!”
Tarmo Reineberg, Datafox OÜ investeerimisklubi eestvedaja
„Investeerimine on teema, mis kõnetab paljusid, aga tegudeni ja tulemusteni jõuavad vähesed. Sellel järjekindlust nõudval teekonnal on vajalik julgustus ja eeskuju. Ja kedagi, kes tuju üleval hoiab. Rahakratt tuli ja võttis üheks õhtuks kõik rollid enda kanda.“

Kirjuta rahakratt@gmail.com ja teeme sinu tiimi või publiku ees ühe korraliku finantskomöödia: nali minu kulul, arve sinu kulul.

0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top