Teeme koos showd

Kirjuta rahakratt@gmail.com ja teeme sinu tiimi või publiku ees ka ühe korraliku finantskomöödia: nali minu kulul, arve sinu kulul.

Mina, 600 rahapuuki ja mu lahjendatud Coca-Cola 2020. aasta Investor Toomase rahapeol

“Korraldaja elu on nii põnev – üks hetk teen kõnesid pankuritega, teine hetk surfan Aliexpressis ja tellin anonüümseks jääda soovivale esinejale tuvimaski (ja rahatekki… ja boksereid…). Rahakrati humoorikatest kirjutistest kumab läbi ettevõtlik ja arukas inimene ning seetõttu julgesin teda kutsuda 2019. aasta Investor Toomase konverentsile, millest sai tema esimene avalik esinemine. Pean tunnistama, et kuni konverentsi toimumise päevani ei olnud ma 100% kindel, mida sellest kohati käreda ütlemisega tegelasest oodata, kuid hiljaks ta ei jäänud, kätt surub mehe moodi ja rahvast naerutas pisarateni. Sama kehtib ka tema sooloetteaste kohta Investeerimisfestivalil! Lisaks finants-standupile said osalejad temalt mõnusalt inspiratsiooni ja motivatsiooni sihikindlaks tegutsemiseks. Kui Krati lugu ei motiveeri, siis mis veel? Mina kutsun Rahakratti enda ürradele esinema nii kaua kuni Silberauto teda sõidutab ja  ta ise endale cateringi sebib. Kutsuge teie ka! Soovitan Kratilt ka raamatusoovitusi küsida. Minu 2020. aasta to-read list on tänu temale juba ammu täis.”

Birgit Jürivete, Äripäeva konverentside programmijuht

“Rahakratt on praegu mu üks isiklik lemmik Eesti esinejate maastikul – naljakas ja kasulik koos, parim combo!”

Aleks Koha, CEO, Promoty (Eesti suurim sisuloojate platvorm)

“Olime inspireeriva esineja otsingul, kes täidaks suvepäevadel motivatsiooni osa. Vaatasime kontori aknast välja ja nägime kümmekond tuvi Coca-Cola Plaza logo kohal istumas. Tuligi meelde rahatuvi ehk Rahakratt ja nii see tingimine raha üle hakkas. Soovitan protsessi läbi teha, sest kolleegid said raputatud ja kõneainet jätkub siiani, loodame, et ka tegutsemist parema rahalise käitumise suunas.”

Katre Kärner, turundusjuht, Forum Cinemas OÜ

“Kui ma peaksin kirjutama valemi nagu omal ajal koolis kästi, siis oleks see:
Mees + Tuvi = Rahakratt = Standup + väärt sisu. Julgesin ta kutsuda noortele rääkima investeerimisest (olen ise päris riskialdis eks) ja tema teekonnast. Naerupahvakaid jagus samapalju kui suuri silmi. Ega peent huumorit polegi nii lihtne tabada. Mees st Tuvi oli õigel ajal kohal ja tegi showd täie raha eest. Kas julgeksin teda soovitada teie simmanile kutsuda? Igal juhul. Kui muud ei saa, siis tema värvikad lood annavad teile tunde, et teie elu on pagana äge ja kõik on võimalik. Lisaks soovitan teda elitaarlselt kohelda, sest tal on ju see ohtlik blogi, kuhu keegi naljalt sattuda ei taha (ma näed sattusin).”

Timo Porval, digiagentuur Lavii

“Kutsusime Rahakrati endale esinema, sest oleks olnud patt jätta viimaste aastate tõusev täht oma konverentsile kutsumata! Suhtlus ja planeerimine läks tuviga väga kiirelt ja sujuvalt. Inimesi naerutas ta juba enne esinemise algust. Sisuliselt midagi väga uudset majandusteaduskonna tudengitele ei pakkunud, aga suutis läheneda meie jaoks tundides käsitletud teemadele teise nurga alt ning ikka motiveerida ja mõtlema panna. Jäime Rahakrati esinemisega igati rahule!”

Laura Teemägi, MTÜ TalTech Majandusteaduskonna Üliõpilaskogu

„Investeerimine on teema, mis kõnetab paljusid, aga tegudeni ja tulemusteni jõuavad vähesed. Sellel järjekindlust nõudval teekonnal on vajalik julgustus ja eeskuju. Ja kedagi, kes tuju üleval hoiab. Rahakratt tuli ja võttis üheks õhtuks kõik rollid enda kanda.“

Tarmo Reineberg, Datafox OÜ investeerimisklubi eestvedaja

Kirjuta rahakratt@gmail.com ja teeme sinu tiimi või publiku ees ühe korraliku finantskomöödia: nali minu kulul, arve sinu kulul.