Freedom Finance

Mis see on: veebimaakler, kelle kaudu saab tavaline Eesti jope USA aktsiatega Uool Striidi hunti mängida. FF on ainus Nasdaqi börsil noteeritud Euroopa maakler ja kelle kaudu mina enda USA aktsiaostud teen. Maakleri tegevust reguleerib Küprose väärtpaberi- ja börsikomisjon (CySEC) ning sel on tegevusluba kõigis Euroopa Liidu liikmesriikides.

Boonus: Freedom Finance jagab uutele liitujatele kingituseks aktsiaid (eraisikutest liitujatele ja al. 25a vanustele). Iga siitkaudu liitunud lugeja saab kingituseks ühe tasuta aktsia väärtusega kuni 700 USD!

Kuidas liituda: kui tekkis huvi ja soovid asjast kasu lõigata, siis mulju SEDA LINKI.

Kiire ja lihtne

Avage maaklerikonto 10 minutiga. Täiendage kohe pangakaardi või pangaülekandega ilma vahendustasudeta.

1 000 000 instrumenti

Kaubelge aktsiate, börsil kaubeldavate fondide, futuuride ja optsioonidega suurimatel USA, Euroopa ja Aasia börsidel. Parimatel tingimustel Euroopas.

Maksimeerige oma sääste ületamatute intressimääradega.

Saage oma tasuta hoiusekontolt tummised 5.31% intressi (USD) ja igati soliidsed 3.89% intressi (EUR) aastas. See ületab tulu mis tahes pangahoiuselt või maakleri hoiukontolt. Hoiusekonto intressimäär on seotud ujuva SOFR-i (Secured Overnight Financing Rate) ja EURIBOR-i (Euro Interbank Offered Rate) intressimääraga vastavalt USD- ja EUR-paigutustele.

Mugav kauplemisplatvorm

Ettevõtte Freedom Finance Europe veebiplatvormil ja mobiilirakendustel on kõik, mida vaja edukaks investeerimiseks.

Teie käeulatuses on ajakohane kontoteave, analüüsivahendid ja võimas kauplemissüsteem, mis võimaldab igat tüüpi börsikorraldusi ja stopp-korraldusi.

Minu enda USA portu näeb jaanuar 2024 seisuga välja selline:

Scroll to Top