Teeni nagu Rahakratt!

Siin on valik sooduskoode raha mekiga teenustele ning ühisrahastuse portaalidega liitumiseks, mis annavad sulle lisapappi või lisaintressi investeerimisega alustamiseks.

Grünfin

Mis see on: Eesti oma bisness ja jätkusuutliku investeerimise platvorm (Skype ja Wise endiste plikade tehtud!). Grünfin võimaldab paigutada raha isikliku vabaduse fondi või lastele iseseisva elu alustamiseks mõeldud fondi, hoolitsedes samas selle eest, et investeeringud teeniksid maailma parandamise eesmärki. Portfelli on võimalik koostada isiklikele väärtustele tuginevalt, valides looduskeskkonna, sotsiaalse ebavõrdsuse või tervishoiu teemade vahel.

Boonus eraisikutele: kõiksemees (ja -naine) saab “tervitusnapsuks” tasuta 20€, et oma investeerimisratas keerlema lükata. Kasuta koodi “rahakratt” või mulju link SIIN.

Boonus ettevõttena investeerimiseks: toksi sisse kood “kratifirma” või lihtsalt klõpsa SIIA ja saadki esimesed 3 kuud jumala tasuta tegutseda!

Aufort.gold

Mis see on: Aufort pakub kõige lihtsamat ja mugavamat lahendust kulda investeerimiseks nii alustavale kui ka kogenud investorile. AufortGold’iga saab tehinguid teha kiirelt ja digitaalselt ning see on tagatud reaalse kullaga, mida saab soovi korral ka välja võtta. Aufort on esimene ettevõte maailmas, mis annab võimaluse osta kulda digitaalses vormis läbi e-poe.

Boonus: minu koodi Rahakratt5 või allolevat linki kasutades saad 5€ soodukat oma esimeselt ostult.

Kuidas liituda: kui plaanid osta (digi)kulda, siis kasuta minu soovituslinki SIIN.

Estateguru.co

Mis see on: EstateGuru on juhtiv Euroopa investeerimisplatvorm, mis keskendub lühiajalistele kinnisvaraga tagatud laenudele.

Boonus: 0,5% boonust investeeringutelt esimese 3 kuu jooksul.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru või kasuta soovituskoodi EGU09006.

Freedom Finance

Mis see on: veebimaakler, kelle kaudu saab tavaline Eesti jope USA aktsiatega Uool Striidi hunti mängida. FF on ainus Nasdaqi börsil noteeritud Euroopa maakler.

Boonus: uutele liitujatele jagatakse huupi kingituseks aktsiaid (eraisikutest liitujatele ja al. 25a vanustele). FF pakub uutele liitujatele sama diili. Iga blogi lugeja saab kingituseks juhusliku aktsia väärtusega kuni 700 USD.

Kuidas liituda: kui tekkis huvi ja soovid siit kasu lõigata, siis mulju SEDA LINKI.

SimplBooks raamatupidamistarkvara

Mis see on: Lihtne raamatupidamistarkvara väikeettevõttele ja teie investor-OÜdele. Eesti oma värk ja mega lihtne kasutada. Isegi mina suudan seal arveid teha. Ja teen ka.

Boonus: kasuta sooduskoodi “KRATT” ning sellega saab iga SimplBooks konto looja 1 kuu asemel 3 kuud tasuta teenust!

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Viainvest.com

Mis see on: An intermediary platform connecting borrowers with investors by offering safe and transparent investment opportunities. No service fees or hidden costs are charged for using the platform.

Boonus: 10€ tasuta boonusraha, kui investeerid vähemalt 50€.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Rahakrati mäng

Vaata, kui palju õnnestub sinul raha kokku krattida. Parimat tulemust võite jagada screenshotina Instagrami storys. Arvutis saad hüpata vajutades klaviatuuril tühikut (SPACE). Telefonis saad hüpata vajutades ekraanile (mängu alale joonte sees). Paremaks mängimiseks telefonis, pööra oma telefon horisontaalsesse asendisse. 🔄

Kui tiivad ära väsivad, siis mind aitab ratastega Mobire!

1
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top