Jõulunänni loos volüüm 1!

Täna on ajalooline hetk – mu Facebooki lehel algas Rahakrati näärimäng!

Tule kae perra: https://www.facebook.com/rahakratt/

Vastamine ja loosimine toimub kõik asotsiaalmeedias, blogi kommentaaridesse pole mõtet pusserdama tulla ja pärast Tarbijakaitsesse minna.

Jõulunänni loos vol.1!

Laikima midagi ei pea, aga oleks äge, kui jagad seda mängu – noh, et käsi peseb kätt, eks ja siis ma saan rohkem tähelepanu ja järgmisel aastal on auhinnad juba Amservilt (tutikas Toyota Grand Loser), Silberautolt ja Estravelilt.

Küsimus: mis häält teeb hoiupõrsas?

Reeglid on sellised:

*Kirjuta vastus siia alla kommentaariks.

*Laigi kuskil midagi.

*Kuugeldada ei tohi.

*Igal teisipäeval panen üles uue küssa, millele teie peate vastama ja igal reedel loosin ühe võitja.

*Mingit onupojapoliitikat siin ei ole, sest keegi ei tunne mind ja reedeti olen juba veits napsune ka – seega teen otsuseid täiesti lambist.

*Auhinna tahaksin peita mõne ajakirja vahele mõnes Tallinna kohvikus. Kaugematele külalistele püüan siis postitada, näiteks. Küll midagi välja mõtleme, kurat.

*Auhindadeks on EuroPark Estonia tasuta parkimiskaarte, originaalautogrammidega investeerimis- ja raharaamatud ning peaauhinnaks pilet ühele kõige vingemale kodumaisele investeerimisürrale (seal osalevad näiteks nii Jaak Roosaare (maffianimega Raha-Jaak), Madis Müür (maffianimega Pokkerinägu), Tarmo Karotam (kes juhib kõige parema nimega fondi ever Tallinna börsil NHVBCHDHHCOKDFFTHVUFFTCUBHFHCHDCCHD), Jan Uuspõld (maffianimega ilmselt midagi stiilis “nal-Jan-inaluu-murd”) ja muud kodumaised rahabossid/bossitarid.

*Kokku tuleb viis sellist mängu, ehk viis auhinnakomplekti – iga nädal 2017. aasta lõpuni.

*Häid jõule!

Jälgi
Teata mind
guest
0 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top