Šoppasin omale just 2k eur eest tuleviku meelerahu ja tean, et saan kohe Pokkeri-Madiselt skaibis sõimata

Täna on jälle üks neist päevadest, mil võin õhtul pead padjale lastes rahulikult nurru lüüa ja vaimselt linnukese teha, et tegin ära midagi oma tuleviku mina heaks. Olgu see kasvõi üks ja väike asi, aga püüan iga päeva alsutada mõttega, et teen mingi olulise lükke, mille eest võin ennast õhtul ja tulevikus mentaalselt haifaiv-ida. Mis siis täna ära tegin?

Te vist olete juba aru saanud, kui raske minul see sulli kogumine on, eks? Iga kord, kui saan 3-4k täis, siis tuleb mõne nurga tagant mingi äge võimalus või mõni vana tuttav mingi vitamiiniskeemiga ja tahan asjas kaasa lüüa. Täiega yolo ja finants-fomo, ma tean.

Ja nüüd siis sellest, miks ma tean, et paar mintti peale selle postituse avaldamist lükkab mul ühe sakibi akna punaseks ja hakkab Pokkeri-Madise ähvardusi sisse tulema. Püüan seda sosinal kirjutada, et ta ei kuuleks – panin täna päeval orderi sisse, et saada omale 6 prossaseid Elhavee võlakirju. Ma tean, et linnapeal öeldakse, et 6 prossa tootlust on eitedele, vigastele ja lastele. Aga hear me out. Mul on liiga palju riske sotsiaalpanganduses, osaliselt olen hakanud oma varasid Fanderbiimi kantima, et idudest osa saada jne. Siia kõrvale ma lihtsalt va-ja-sin mingit vähe leebemat instrumenti, et ei peaks öösiti vaese mehe vesivoodis magama (see on see, kus vesimadratsi asemel on omaenda higi…).

Ma tahan olla see tuvi, kes on igas krdi kommuunis parim: järsemates startappides, aga ka nendes memmekate instrumentides, mida täna oma finantspoeskäigul ostukorvi tõstsin. Get it? Ja kui lubate, siis keeran nüüd rahulikult unele ennast.


Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga