Tule võta niisama 20 euri omale (s*taks intrigeeriv pealkiri peab olema)!

Tähelepanu! Kõik vaesed, rikkad, endised ja tulevased rahapeerud. Järgneb maailma kõige lühem aga informatiivseim õppetund sellest, kuidas kohe täna tasuta raha saada. Et see siis teenima panna ning järgneks kõik need kullast aipädid ja pardimokkadega aibljädid…

Kuna te kõik vahite, kuidas ma siin ennast finantsiliselt lahti riietan ja keegi mulle tänutäheks meelehead ega pistist eriti ei saada, siis annan sulle praegu võimaluse oma karmavõlksi veits siluda.

Kae perra: see siin on Rahakrati Mintose soovituslink https://goo.gl/WlPxTj ja kui sa annad oma kolm veretilka sealse raharattaga liitumiseks, siis astume kumbki 20 kulli võrra oma finantsvabadussõja võidule lähemale.

Välismaa keeles on tingimused siin päris lihtsalt ära öeldud:

Share this link with friends and start earning your rewards! When someone signs up with your referral link and invests EUR 1000 or more within 90 days of registration, you’ll be rewarded with EUR 20 added to your Mintos account. Sounds great? It’s mutually beneficial: They’ll earn EUR 20 in their account for using your link, too.

Võid värsket infot jagada, jagajale ei jää näpud!

n56p3

Jälgi
Teata mind
guest
0 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top