Käisin tõin Lätist oma raha koju tagasi

Tsau. Tulin siia korraks blogelema jälle. Blogelema tähendab seda, kui blogija logeleb.

Tahtsin öelda, et täna kandsin välja oma viimased rahad Twinost. Teate küll, see lätakate rahaportaal, eks.

Miks kandsin? Appi, noh, ausalt. Kuidas saab veel kellelgi nii loll küsimus olla? Olen juba ammu rääkinud, et surun kõik oma vaba pleki ja ka Twino raha korteri alla. Ja juba näen, kuidas Loit Linnupõlluarendus praegu hinge kinni hoiab, et ei tea, kas kraabin ka tema portaalist raha välja. Tahaks veel natuke seda pinget hoida, aga tegelt tšill, vana, ei kanna. Kõik teised sotsiaalrahastused jäävad mul alles ja täiel tuuril töötama.

Aitäh, Twino. Sinuga oli tore kurameerida, aga nüüd olen valmis päris pruudiks.

Lõpptulemus jäi selline, et suutsin teha üle 10% tootlust ja kokku tuli täiesti okei higivaba summa sealt mingi 2 aasta peale kokku:

Mul on Twinoga alati kuidagi sellised kahetised tunded olnud. Ei oska kuhugi näpuga näidata, et vot, seal on viga või midagi lahti oleks, aga mingi rinnakarv vahel nagu võbeleb ja hoiatab, et ei sobi mulle see asi. Praegu on ilmselt igas sotsiaallaenu portaalis pidu ja pinksilauad nagu startapperid ütlevad, aga eks alles mõõna ajal ole näha, kes palja p*rsega ujuma läks.

Võtan homse vabaks, et härrade kombel golfi mängima minna ja tähistamiseks luban täna endale ühe Gin&Toliku ehk siis purgi džinni naabrimees Anatoliga.

Prosit, rahahimurad!

Golf. Aga rahapoiste edition.
Jälgi
Teata mind
guest
4 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Ets

Ammu oleks vaja, Mintos tooks sulle vähemalt paar prossa rohkem, saaksid veel paar dzinni anatoliga juua

rahakratt

Mintos tuksub okeilt. Need paar prossa peab tegema pigem aktiivse töö ja palgalisa mangumisega – on iisim ja väiksema riskiga.

Rahabot

EstateGurus võib ka varsti üsna huvitavaks perioodiks minna, kuna sealgi päris paljud projektid võlas. Vaikselt imbub kriis ühisrahastusse!

rahakratt

Ma nii laia pintsilga ei maaliks praegu. Mitte, et ma liiga naiivne oleks, aga mis on see %, mis EG-l hapupiima sarnaseks tooteks muutumas on, teab keegi? Arvestades, kuidas seal uusi asju peale loobib, siis ca 10 haput asja mind ärevaks ei tee – täiesti normcore business case.

4
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top