4 aastat ja 11 kuud: pilguheit töötu varasalve, juulikuu + 2020 eesmärkide vahefiniš

Tuti-pluti, rahapuugid!

Kas te saate aru, et pool 2020 aastat on läbi? Lõpuks võtsin minagi kuuselt ehted maha, et need siis augusti keskpaigas uuesti peale panna, sest jõuludeni on vaid PAAR KUUD veel minna! Hurraa!!

Poole võistluse pealt on paslik pilk korraks üle õla mahajääjate poole ning ka tulemuste tabloole heita, eksole? Soovitan teilgi aegajalt meenutada, mis sihid te aasta alguses endale seadsite ja kui suurelt praegu feilimas olete. See on väga vahva ja silmiavav harjutus, kui näed ennast ühest ämbrist teise kolistamas.

Kes mäletab ja kes ei mäleta, aga mina võtsin 2020. aastaks endale sellised eesmärgid:

Vahefiniš on hetkesisuga selline:

  • lõpp palgatööga: TEGIN ÄRA;
  • 10k iga kuu kontole: poole aasta lõikes TEHTUD (keskmine on jaanuar-juuli ca 11800€);
  • duubeldan üürikad: 50% TEHTUD (olen ühe üürika sel aasta ostnud ja lisaks ühe KV objekti veel);
  • sõbrapilt Laomelliga: TEGEMATA (imelik, et ta ise juba mu manageriga ühendust võtnud pole).

Kindel on aga see, et esimene eesmärk mõjutab väga oluliselt teist. Pisut väljakutsuv saab nüüd ilma tööandja konto panuseta 10k igakuine klots ära tuua, aga ma tegin selle otsuse, kuna aeg võrdub raha ja ma olen hetkel nõus osast rahast rohkema vaba aja nimel loobuma. Jah, ma saan selle eelmise lausega aru, et olen mingis pehmokapitalisti faasis, aga väike paus kulub ära, et mõtted sirgeks mõelda ning siis uuesti kahe sotiga leekima panna.

Eelmise kuu suursündmusena märgiksin veel ära ühe homopärase, vabandust kirjavea pärast, omapärase koostöö. Kui sa veel ei tea, siis septembris toimub finantsvabadusvõitlus nimega “Finantsfight 2020”, kus mina ja Dividendinvestor omavahel mõõtu võtame ja publikut oma investeerimistiimidesse värbame.

Kui sul talong veel mingil segasel põhjusel puudu on, siis tee kähkukas, sest toole on limiteeritud number. Üle poole piletitest on omanikud juba leidnud ja kes matat ikka üldse ei habla, siis neile tõlge: alla poole on alles jäänud.

[gratify_product id=”5eb20568-69cd-4a54-9388-345a6b27d2d0″ price_display=”inline”]

Kuna mitmed suured katastroofid on ikka just septembris juhtunud (Estonia hukk, 9/11 kaksiktornid jms), siis sel aastal annan ma oma panuse sellesse listi ja 2020 september lõpetan Dividendinvestori teekonna…

“Lähme siis koolitusega vaikselt edasi…”

Aga lähme parem koos mu rahakoti kallale. Kuu kokkuvõtted peaksid sisaldama vähem möla ja rohkem tõestust, eksole?

Järgnev pilt on alati kõige olulisem ja seda hakkan näitama alati võimalikult vara. See ongi blogi peamine eesmärk: saada higivabapapimiljokaks. Kes seni veel aru pole saanud, siis higivaba papp = see papp, mille nimel ei pea tööl käima.

Nagu näha, siis enne 5a täitumist olen juba sinna 42k juurde hüpanud. Vot sulle madalalaubalist magalarajooni rahavõlurit!

Järgmine teeviit näitab juba “Higivaba 50k” poole

Kui eelneva tabeli jäme keskmine võtta, siis olen teeninud Rahakrati aegade algusest iga kuu ca 705 eurtsi täiesti niisama (41600€/59 kuud). Ja see number peaks teoorias üle aja koguaeg kasvama. Rahakoti mõttes olen juba penskar valmis!

Jooksva aasta pilt on selline:

Juuli tõi uut raha kokku 18 251.26€.

Siin sees on palk (jätan selle sõna siis edaspidi lihtsalt mälestuseks), avantüürid, intressid ja muu higivaba rahh, liigkasuvõtmine, väljapressimised, alimendid, pistised, ettevõttega skeemitamine, juriidilised mahhinatsioonid ja kõik muu maksuametile huvi ja peavalu valmistav tegevus.

Kõigest kokku ahnitsetud rikkustest läks majandusse tagasi ligi 88% ehk umbes 16 016 euroraha. Oleks keegi öelnud, et mingi koronts siin mürgeldama hakkab, siis oleksin ehk 99% kõrvale pannud. Ja nii juba aegade algusest peale. Esiteks on praegu turul huvitavaid investeerimisvõimalusi, kui mune jagub, ja teiseks teeks suurem sulli tagavara meele rahulikumaks. Kes siin algusest lugenud on, see teab, et tagavara kogumine on üks mu nõrgemaid külgi.

Kolhoosiga on praegu nii, et enamus sealsetest varadest läheb alati uue raha järele ja mu arvevabrik annab päris arvestatava osa sissetulekutest.

Muuseas, kui keegi siin veel oma kolhoosiga puseleb, siis minu kaudu saad mõnda aega tasuta SimplBooksiga arveldada, mis on väga laadna arvete loomise tarkvara: kasuta sooduskoodi “KRATT” ning sellega saab iga SimplBooks konto looja 3 kuud tasuta teenust.

Higivaba tuli juuli jooksul kokku 1 941.29€. Siin sees on ka blogi tulu, kuna ma kirjutan isegi interneti täis saamisel siin edasi. Või siis kirjutan vihikusse oma lugusid ja hakkan neid Raekoja platsil ette lugema vms. Muuseas, blogi alguses oli mu palk tänasest higivabast rahast väiksem ja see polnudki nii ammu, kui Rahakrati oma reite vahelt välja pigistasin ja tema nabanööri võtmetega läbi nüsisin. Midagi on ilmselt õigesti tehtud.

Nüüd järgneb mu finantskümnevõistluse higivaba edetabel. See on mul endal üks lemmikuid:

Numbrid on alati väikese viitega, aga nüüd on üürnikud kõikides korterites taas sees

VANA TEKST (AGA NUMBRID ON SIIN ALATI UUED JA MU VÄÄRTUS ON KA SIIN!):

Iga kuu alguses avaldan eelmise kuu kokkuvõtte Rahakrati edusammudest. Augusti alguses teen ülevaate juuli kohta – näitan ära täpselt selle summa, mis kontole tuli ja mis põhjustel teda kuu lõpus seal enam alles ei ole.

Tänu teile, kes te ühe mu loo all mind virtuaalselt kiusama hakkasite ja narrisite, et teen oma tabeleid valesti, siis nüüd olen õppinud ja all on mu 4-aastase karjääri rahatabeli disain vol3. See on varasematest lihtsam, ülevaatlikum, tõesem ja mis peamine – ma saan selle otse blogisse kopida ja kokkuvõtete tegemine muutus mitme mindi jagu kiiremaks. Selle võidetud aja kavatsen pühendada magamisele. No ja see uus lähenemine tegi mind rikkamaks!

Veerandi milku laest olen nüüd läbi penetreerinud, juhhei!

Ükski Rahakrati otsus ei ole soovitusliku iseloomuga, ei Raivo Heina (sest tema on kõige rohkem Rahakrati näoga, kui mul peaks pilti blogisse vaja olema) ega Finantsinspektsiooni poolt heakskiidetud ning ei kutsu kedagi enda järgi joonduma. Kui sa saad siit inspiratsiooni või mõtteid, siis virtuaalne kõrge viis sulle. Alati võid ka enda mõtteid siin minuga jagada.

Oma finantse hakkasin tõsisemalt jälgima 2015.a. kevadel. Olin tonnise palgaga õnnetu töötaja suvalises ettevõttes. Tegin mitu kuud kodutööd, lugesin, õppisin, kogusin kogemusi ja võtsin hoogu ning 2015. aasta suvest süüvisin tõsisemalt asjasse. Õppimine on kestev protsess ja tuleb tunnistada, et enese jälgimine on väga silmi avav kogemus. Kuidas see plekk nii raskelt sisse tuleb ja nii libedalt välja läheb?

Kõik oma jooksvad kulud kannan ma ise, otsused investeerimise kohta teen samuti ise ja nagu arvata võib, siis hiljem süüdistada saan ka vaid iset. Iseennast. Kuidasiganes õige öelda on.

Mu pisuhänna karjäär investeerimise vallas on kestnud alles 2015. aasta suvest, kui läbisõidunäidik täpselt 30 ette keeras. Sõuan tasa, et jõuda kaugele, aga mitte nii tasa, et aerud kätte ära mädaneks. Kõikide eesmärkide ja minu tegemiste ühine nimetaja on #finantsvabadussõda.

Järgneb väljaheide ja tule haara siit mõni reaalselt raha tegev soovituskood omale ligi. Hakkame koos bojaarideks!

Debitum Network

Mis see on: Tagasiostu garantiiga laenud ehk ühisrahastuse portaal, pärit Lätist. Intressid ca 8%-12%. Täitsa okei.

Boonus: Saad 10 euri boonust, kui liitud ja 250 kulli portaali kannad (see on kuu ajaga 48% tootlust). Lihtne viis rahhi teha!

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru. Või mine lihtsalt lehele ja kasuta seda koodi: 4MDWH

Estateguru.co

Mis see on: EstateGuru on juhtiv Euroopa investeerimisplatvorm, mis keskendub lühiajalistele kinnisvaraga tagatud laenudele.

Boonus: 0,5% boonust investeeringutelt esimese 3 kuu jooksul.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru või kasuta minu soovituskoodi EGU09006.

Mintos.com

Mis see on: Mintos is the leading European P2P platform.

Boonus: 1% boonust investeeritud summalt 3 kuu eest (4 kuu jooksul). Boonus arvutatakse 30, 60, 90 päeval peale liitumist ja makstakse välja reaalselt 60, 90 ja 120 päeval; 60 ja 90 päeval boonus leitakse vahepealse portfelli kasvu pealt.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Viainvest.com

Mis see on: An intermediary platform connecting borrowers with investors by offering safe and transparent investment opportunities. No service fees or hidden costs are charged for using the platform.

Boonus: 10€ tasuta boonusraha, kui investeerid vähemalt 50€.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Crowdestate.eu

Mis see on: Crowdestate’s on üle 32400 investori ja konkurentidest eristuv Euroopa kõrgeim keskmine tulusus. Investeeri kinnisvaraga tagatud, põhjaliku kontrolli läbinud projektidesse.

Boonus: “Meil boonust pole. Niipea pole plaanis kasutusele võtta ka.  Võid boonuseks panna, et kiire klienditugi (hehe). Ikka head, Crowdestate”. No vot siis. Omaltpoolt lisan, et korralik tootlus on ka boonuse eest Crowdestates.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Neofinance.com

Mis see on: Neofinance is large Lithuanian platform offering returns of 12-18%.

Boonus: teenid kohe 25€, kui liitud ja investeerima hakkad.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Flender.ie

Mis see on: Iirimaal registreeritud P2P portaal, mis pakub võimalust Iiri äridesse investeerida ja pakub 10+% intressi.

Boonus: 5% ekstra intressi esimese 30 päeva jooksul liitumisest.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Robo.cash

Mis see on: Robocash investment arena is an international financial holding within the framework of which consists of the company’s creditors of-Spain, Russia and Kazakhstan. Investment service offering investors loans that have been issued to those companies-creditors as part of the financial holding company composed by guaranteeing the full amount and the profit return.

Boonus: teenid kohe 5€, kui liitud ja investeerima hakkad.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Finbee.lt

Mis see on: FinBee lending and borrowing process operates online only. As a result, we have lower operating costs than traditional banks. Saved costs are passed on to lenders in a form of higher return on investment and to borrowers as lower interest payment. Managing risk properly, lenders can reach as much as 25 % annual interest returns.

Boonus: täpsustamisel

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Rendity.com

Mis see on: Rendity gives investors the opportunity to invest in high quality real estate projects in Vienna, the most liveable city in the world. New Investors profit from a €25 signup bonus as well as an interest rate from the first day of investing. By investing in real estate market in Vienna, Investors can secure attractive return rate up to 7,5% per year with a low capital investment.

Boonus: teenid kohe 25€, kui liitud ja investeerima hakkad.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

Reinvest24.com

Mis see on: Tänu ühisrahastusmehhanismile võimaldab Reinvest24 teil igas maailma otsas osta elu- või ärikinnisvara osakuid kollektiivselt koos teiste investoritega alates 100 eurost ja teenida kasumit rendist ja kapitali kasvust kombineeritult, investeerimisperioodi piiranguteta.

Boonus: 1% cashback’i investeeringutelt (kehtib kuni 03.06.2019). Ilmselt tuleb varsti uus kampaania.

Kuidas liituda ja boonust saada: kliki SIIA ja registreeru.

PS. Kui sulle meeldib see jauramine, mis siin blogis käib, siis tule jälgi kadedusega mu kröösuse elu Instas ja Fesaris!

Jälgi
Teata mind
guest
23 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Rahabot

Kui selliste sissetulekutega jätkad, siis polegi mingit lambi kontoritööd enam kunagi vaja teha 😀 See kuu 18k, üleeelmine kuu 30k. Müts maha. Nii oled varsti poolemiljoni piiri ületanud!

rahakratt

Kuidas sa nii kärmelt läbi lugesid, oled ka töötu?
Ja kas sina pakkusid mulle kunagi poole milli kihlvedu, et kes enne sinna jõuab? Su pingutusi saab veel kuskil jälgida või oled minu tiitlit – magalarajooni sendibloger – enda jaoks kohandanud manalarajooni sendiblogeriks?

Rahabot

Sinu meeleheaks panin uue postituse üles! 😀

rahakratt

Kutsu parem soolaleivale.

mart

kas mõni nendest kolmest korterist kvalifitseerub ka sinu eluasemeks või kuidas sa seda arvestad?

rahakratt

Ei kvalifitseeru. Ise elan suvel tasuta onnis RMK platsil ja talvel Järvevana tunnelis. Aga õnneks vaid seni, kuni olen oma selle plaanitava Thessaoloniki villa raha kokku kogunud.

KT

Millise ametiga tellist higist tulu teenisid? Lihtsurelikule on sellised numbrid mõistusevastased.

rahakratt

Siin ei ole midagi mõistusevastast. Püüan enda kolhoosile selliseid kliente üles sättida, kes on nõus kvaliteedi eest maksma ja kes tahavad muga koos asju teha. Suurem osa on sellest mõne äratehtud töö ja koju toodud raha provisjoni pross ja üldsegi mitte “makske mulle pappi ja ma vaatan, kas suudan seda õigustada”. Mitu aastat oma spetsialiteeti üles ehitada ja timmida ja tehtav. Palju suuremad peaksid need numbrid olema, tegelikult!

Satoshi Nakamoto

Aga krüptovaluutad? Kas neid pole ostnud? See ju kõige higivabam viis lühikese ajaga Bezos’est ja Gates’ist maailma rikkaimate edetabelis ette trügida.

rahakratt

On sul või mõnel su tuttaval sellised tulemused ette näidata? Siia listi võiks panna ka Amway, Monavie, Tupevaremed jmt, mulle tundub.

Helery

Selgitage palun mulle, talupojale, kuidas on võimalik 18k sissetulek ilma tööta? Finantsvabadus tundub mulle isiklikult sellega võrreldes valgusaastate kaugusel.

rahakratt

Tead, see on see kuulus üleöö success, noh. See, et ma 5 aastat retsilt punnitanud olen ja nüüd viljad tulevad, see nagu jääks tähelepanuta. Kui preilid siin ei solvu, siis võrdlen seda rasedusega: kõik õnnitlevad, kui emal titt kõhus on, aga keegi ei tea, kui palju ja kõvasti selle nimel k*ppi pimedas toas tehtud on.

Kolme kuu staažiga investor

Selgusetuks jääb tabelis: “finantskümnevõistluse higivaba edetabel” muud tulud. mis higivaba papp see on ja kuskohast see tuleb? See on alati kõige kadedamaks(suurem) tegev number.

rahakratt

Mõni asi võibki saladuseks/selgusetuks jääda, siis on veidi romantikat ka siin. Aga tegelikult on seal erinevad tulud millegi müümisest, vahendamisest, kellegi kokku viimisest kellegagi, kus mõlemad võitnud on ja mind on selle eest “tänatud”, näiteks. Ehk selline varia teema, millele eraldi tulpasid teha ei viitsi.

Taavi

Mul hakkas Sinust kahju, et Sul FBs oli ainult 3999 jälgijat. Olen nelja tuhandes.

Huvitav oleks tõesti teada, et kui higivaba tuli 1900, siis kust pärineb ülejäänu 16000. Ulmelised summad ja tubli saavutus.

rahakratt

Uh, ise ei pannud tähelegi. Oli sul ikka kannatust oodata, minu austus!
16k pärineb ikka ullikeste taskutest, kellele ma aktiivse tööna ligi olen pääsenud. Tuleb välja, et teenusena on end kallimalt võimalik müüa kui palganaksitrallina.

trackback

[…] ja erinevate sidehustle’idega ja oma ekspertiisiga lisa teenida. Kõvemad vennad nagu Rahakratt cashivad iga kuu 18k sisse ja panevad 16k kõrvale. Kindlasti soovitan tema teekond läbi vaadata […]

martina

Mis oli kommentaaride mittenäitamise (mahakeeramise) põhjus ?

rahakratt

Käsi rahakotil vannun, et pole siin 5a jooksul ühtegi kommentaari modenud/kustutanud vms. Tore on vahel teid siin isegi tigetsemas näha, andke aga kuuma.
Aga üldiselt oleks kena toon ikka alguses selgitada millest sa räägid, mitte täpsemat infot andmata kaela lennata. Kujuta ette, kui ma tänaval su juurde tuleksin ja kõigi ees küsiksin, et miks sa vanadaame bussis küünarnukkidega peksad. Sul ei tekiks küsimust, et millest jutt käib?

test

test

Tahaks-Kommentaare Lugeda

*

proov

proov

rahakratt

🙁

23
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top