Ma norin tihti teisi blogereid, aga nüüd läksin üle piiri: septembris toimub Baltikumi esimene rahakaklus “Finantsfight 2020”!

Kui ma vaatan oma postkasti või insta dm-idesse, siis võin öelda, et mulle saadetud kirjad jagunevad laias laastus kolmeks: esiteks fännide tänukirjad. Neid on ülilahe lugeda. Näiteks see, kuidas üks kutt ostis mu story peale Elhavee aktsiaid ja on nüüd 30% kasumit teinud (korontsi ajal ostis, kui ma ka endale juurde ostsin ja hind oli mingi 9 eurtsi juures). Paljud kirjutavad niisama mingi väikese tänu vms, et nad on minusugused keskmised lohhid, aga nüüd juba teel oligarhi staatuse poole. Täielik lust on seda lugeda!

Teiseks igasugu koostöö kirjad stiilis, et anna pappi, mul on idee/coin/startap vms. Võin kohe ära öelda, et senimaani ma kellelegi andnud ei ole, endalgi veel vähe. Aga kui showd kutsutakse tegema ja see ei ole kell 5am hommikul (because f%€& you kõik robinsharmalised), siis üldiselt olen võikud kotti visanud ja sihtkoha poole hääletama hakanud.

Ja kolmandaks mu lemmikkategooria: ähvarduskirjad. Ei ole just harv olukord, kus ma kellelegi virtuaalselt varba peale olen astunud ja siis lubatakse vanad mustad taksokerega mersud mu uksetaha saata, vanaema begooniapeenrasse s*ttuda ja mida kõike veel. Ka sellega harjub ja pealegi on s*tt hea väetis, niiet andke aga (tagant) tuld, vanaema ootab pikisilmi.

Nüüd on aga asjalood sealmaal, et mulle kirjutas kirja üks väga tähtis endine pangaonu ja tema kiri mahtus kõikidesse kategooriatesse korraga! Seal oli nii kiitust kui koostöö plaani, aga ka ähvardust. Kuidas see võimalik on ja mis nüüd juhtuma hakkab?

Juhtub see, et selle kirja tagajärjel korraldan ma koos Dividendinvestor.ee-ga Baltikumi esimese finantsvabadusvõitluse “Finantsfight 2020”!

Mis? See on meie kahe ühisüritus, kus võrdleme kinnisvarasse vs ETFidese/aktsiatesse investeerimist ja võtame mõõtu, kes enne vabaduse saavutab. Räägime oma lood, anname vihjeid ja motivatsiooni, vastame küsimustele. Dividendinvestor räägib kindlasti ka numbritest, kuna tema oskab arvutada. Mina räägin, kuidas üürikatega hullata ja miks ma osa pappi siiski aktsiates hoian. Ruumist väljub elusana vaid üks meist*.

Kus? Hestia Hotel Europa (Paadi 5). Jah, see on Tallinnas. Mitte kuskil kolkas Tartus vmt. Sry, pööbel.

Millal? 02.09.2020 (see on kuupäev), 18:30-21:30 (see on kellaaeg).

Hind? Noo, ega mu blogist ei saa tasuta varsti enam midagi. Kuidas ma muidu teile rikastumist õpetan, kui ennast tasuta müün, ah? Novott. Aga talongide hinnad leppisime kokku, et hoiame võimalikult madalal, et proletariaat saaks kuulama tulla ja hakata oma elu ümber keerama nagu mina seda 5a tagasi tegin.

Kuni 23.08.2020 kl 23:59 on talongi hind 39 kulli, sealt edasi juba röögatud 49 kulli.

Tee kähkukas, sest kohtade arv on piiratud!

[gratify_product id=”5eb20568-69cd-4a54-9388-345a6b27d2d0″ price_display=”inline”]

Miks? Ega nüüd muud polegi, kui tuleb seisukohad selgeks kakelda. Vaadata, kellel on suurem** ja kes mis taktikaga kaugemale jõudnud on. Praegu on meie vahel igaljuhul asjad segased nagu Serbia pulmas, kus ei saa aru, kes kellega abiellub ja miks peigmees samal ajal nii pruudi kui tema onuga magab, kes ise ka pruudiga magab. Saad enamvähem aru küll, millest ma räägin, onju?

Kuna me oleme mõlemad juba üsna rikkad poisid, siis on viimane aeg võrrelda, kas tähtsalt pintsakusse rüütatud ning rohkem kui kümne piires arvutada oskav pangaonu on targem kui lõhestunud isiksushäirega inim-tuvi, kes iga kuu palgatõusu küsis ja seda trolliga koju sõites järjepidevalt investeeris.

Dividendinvestor räägib lähemalt sellest, miks ta on totaalselt aktsiate usku. Selles valguses jagab ta kolme väga olulist põhjust, miks on valinud oma jõukuse ülesehitamiseks aktsiate varaklassi. Lisaks ka seda, mis on sellise investeerimisportfelli nii-öelda kõrvalmõjud. Kuidas on aktsiaportfelli omamine tema elu, otsuseid ja tegemisi mõjutanud. Alustavatele ja juba esimesi samme tegevatele aktsiainvestoritele on kutt kokku pannud lihtsa juhise – 7 sammu esimese aktsiainvesteeringuni. Veel plaanib targutada nii maksu- kui ka kuluefektiivsest investeerimisest, kuidas alustada aktsiaportfelli ülesehitamist, millist lähenemist aktsiatesse investeerimisel kasutada ja kust siis täpselt pihta hakata.

Mina räägin lähemalt palgaringi sündroomist ja sellest, kuidas sellest haigusest vabaneda. Räägin seda, kuidas ühte üürnikku maksimaalselt enda kasuks ära kasutada ja mis trikid mul selleks on, et sama üürnik aastaid minuga oleks. Samuti annan vihjeid, kuidas minna esimest korterit ostma ja kuidas diil võimalikult soodsa hinnaga lukku saada. Jagan oma kogemust, kuidas kodulaen seaduslikult üüri tootma panna, miks kv haldamine finantsvabadele parim on ja palju muud. Ehk siis selge on see, et mina võidan selle lahingu.

Üritusel saad teada:

 • mis on palgaringi sündroom ja üritusel saab soodushinnaga vaktsineerida,
 • kuidas aitab investeerimine meid lähemale meie unistuste elule,
 • millised varaklassid on ajalooliselt näidanud kõige paremat tootlust,
 • kuidas leida sobilikke üürikinnisvara objekte,
 • kuidas pidada ostutehingu puhul hinnaläbirääkimisi,
 • kuidas hoida neid kõige paremaid üürnikke endaga võimalikult kaua,
 • kuidas alustada aktsiainvesteeringutega,
 • mida peab aktsiatesse investeerimisel pidama silmas kulude ja maksude poolel,
 • kuidas leida just sinule sobilik viis aktsiatesse investeerimiseks,
 • kuidas alustada aktsiaportfelli üles ehitamist,
 • kuhu matta vastase laip, kui ise kellegagi finantsvabadusvõitlusesse astud.

Kellele me seda teeme? Kõikidele aktsiatesse ja/või kinnisvarasse investeerimisest huvitatutele jopedele. Ja ka niisama vahvad ning vägivaldsed inimesed võiksid kohale tulla.

Vanusepiirang? Alla 18-aastased peavad issi-emmega tulema, kuna eetrisse võib sattuda vandesõnu või vulgaarseid meeme. Pigem satub, ütleme nii.

Aitähid: Rain Lõhmusele (LHV), kes lubas osalejatele väikese nänni välja panna ning Kerdile. Jah, lihtsalt Kerdile.

Vasakul Dividendinvestor, paremal võitja

Seega, haara kasteedid, ketid, dobermannid märkmikud ja pliiatsid kaasa ning tule oma lemmikule (mulle) kaasa elama!

[gratify_product id=”5eb20568-69cd-4a54-9388-345a6b27d2d0″ price_display=”inline”]

Pärast ostukorvi tellimuse kinnitamist, kontaktinfo sisestamist ja pangalingi vahendusel makse tasumist jõuab ürituse pilet automaatselt Sinu e-mailile. Juhul kui seda ligikaudu 5 minuti jooksul juhtunud ei ole, siis kiika igaks juhuks ka rämpsposti ja pakkumiste kataloogidesse. Küsimuste korral kirjuta otse Tarbijakaitsesse või mulle.

*mina

**kontoseis

Jälgi
Teata mind
guest
20 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Timo Porval

Mina olen sinu nurgas Kratt. Koostasin sulle treeningkava ka (peaks olema jõukohane) –

The Karate Kid (2010) – Kung Fu Training Scene – https://www.youtube.com/watch?v=DVR6p7Iopec

rahakratt

Mis kell selleks ärkama peab?

Timo

http://www.ärkankoosrobinsharmaga.ee – sealt saad teada 😉

rahakratt

Veits tuli okset põske praegu. Aga sa loed seda kommentaari alles homme, sest kell saab kohe 20 ja sa ilmselt magad juba.

Hustler

Kurat, Kratt. Teile mõlemale respekt. Hea meelega tuleks, kuid olen hustlimise tõttu aasta Eestist eemal. Mida arvad sellest ideest, et hustlid koha peale kaamera, salvestad tervet eventi ning müüd raha ees neile kes kohale ei saanud tulla? Hea meelega maksaks tugrikuid salevstatud online konverentsi eest, sest tahaks sitaks tulla. Usun, et nii mõnigi oleks valmis ostma online-s ja ka sul oleks veel üks väike lühiajaline online-biz juures.

Peace

rahakratt

Hmm, see ei ole üldse paha mõte. Helistan ERR-i, et kas koondavad ja kas on mingit pankrotivara ehk üle. Vaatame, kas tuleb midagi välja ja kas keegi veel tahaks.

Janek

Mul siin talongiraamatus aind kolm talongi alles ja vb ei vea septembrini välja, et kas siis striimitakse/salvestatakse ka kuhugi?
Kui ei, siis tõmba saag ikka käima, sest jõulude ajal priiskaks küll viieka või nii, et salvestuselt vaadata, kelle nina verisem sai.
Higivaba ju ikkagi 😉

rahakratt

Nojaa, mulle pole see kuidagi higivaba. Sellise elu poole ma küll liikuda ei plaaninud, kui nüüd mõtlema hakkan.
Aga sa pole essa, kes striimi/salvestist küsib, seega arutame seda võimalust.

Kagu

Hämmastavalt hea jutuga vend oled! Lõpetasin tänasega su blogi lugemise. Võtsin kohe suurelt ette ning lugesin kõik läbi. Kiidan! Kas sa mingi aeg kavatsed selle osa maakerast ostu tagamõtte ka lahti rääkida?

Võib öelda, et alustasin samuti mõni aeg tagasi sinna kauni vabaduse poole liikumist, kuid erandiga. Nimelt aluseks ei saanud see blogi, sest oma miniatuurse ettevõtte loomine sai alguse napilt peale selle aasta esimest päeva, selle vahva kirjatüki avastasin alles tänu koroonapausile. Ja ei ole nüüd vaja minna patja nutma, et Sa ei saa end mu “mentoriks/muusaks” nimetada. Sest midagi Sa ikkagi oled teinud. Ja tänutäheks EG saadab sulle mõned eurod.

Aga tegelikult tahtsin omalt poolt ka anda teada, et olen samuti ülekande huviline. Kuna Tartusse tulla ju ei kõlba ning ma veel rohkem lõuna poolt. Sa vist ei ole nii kaugel Eestis käinudki? Ma selle tarvis ajan generaatorid huugama, et elekter saada(maakate värk) ja kutsun kogu rajooni perrä kaema , kuidas Rahakratt vastaspoolt tuuseldama hakkab!

rahakratt

Tänan! Eks jutt käib mul ikka paar sammu eespool kui teod, jah. Kavatsen seda maakera ostu rohkem avada küll, aga enne pean ise plaani paika panema. Praegu on mitu valikut laual, kuidas edasi minna.
Meil oli isegi korra plaan vol2 Tartus teha. Minu põhimure on see, et on seal üldse kahekohaline arv inimesi? Mingi kuuele matsile simmanit teha on veidi rabe nagu. No vaatame, mis saab. Mõtet maha matnud veel ei ole.

Chris

Hei maraKratt!
Ma hääletaks ka selle videosalvestuse poolt ja hea meelega investeeriks teadmistesse.
Mõnel sõbral kaamera ja mikker ikka on ju, mis ta teha on siis? 🙂
Tervitused üle lombi!

rahakratt

Vahi, kus on väljamaa kehkenpüksid siia doltsidega kekutama tulnud! Oleme nii kahevahel praegu selle video asjaga… lõpuks on kõik need soovijad kadunud ja meie jääme tigedate kaamerameeste ja maksmata arvetega külma tuule kätte.

Chris

Oleks siis millega kekutada? Isegi kui oleks, siis mis see dollar sellise liikumisega enam varsti väärt on, kui nii lõdvalt lihtsalt juurde prinditakse.

Ma alles kastan varbaid sisse kogu sellesse huvitavasse investeerimismaailma. Sinu blogi on olnud üks esimesi, mis ette juhtus ja lahe on olnud lugeda kogu su teekonda.

Müü siis nö ette videosalvestusi või võta mingisugune osaline ettemaks, et aimu saada huvilistest. Otsi lahendusi, mitte probleeme, müügimees Kratt.

rahakratt

Siis tuleb lihtsalt VEEL rohkem neid kupüüre kokku koguda! Aga ettemaks on hea mõte. Siis saame kaamerameestele ikkagi võlgu jääda, aga vähemalt on enda taskud täis. Sa ikka oskad loovalt mõelda. Loed mingeid ägedadi sendiblogisid vist, et nii loominguline oled.

trackback

[…] kas mul piisavalt cojoneseid, et kohe Rahakrattiga vastamisi minna (iseasi, kas ta muidugi pärast 2. septembrit kõige kõvem vend on), aga muud moodi nime siin keerulisel finantsmaastikul ei tee. Nagu […]

test

test

Avo

Pange telefon laadijaga seina ja kolmjala peale. Proovige ära, kas mikrit ka vaja või mitte ja nii ongi. Saab hakkama küll.

rahakratt

Tuletan meelde, et praegu ei ole 90ndad ja me ei ole Tšehhoslovakkias pornofilmi tegemas. Telo mikker ei kanna kindlalt kahe mehe ja 200 pealise publiku ära.

Maarja

1. Miks ma sellest alles nüüd, aasta hiljem loen? Poetan pisara (laenatud) taskurätti ja veeretan oma sente edasi.
2. Ma siiralt arvasin, et Rahakrati poolt olijatele on ürituse hind 39 € ja Dividendinvestori pooldajatele 49 €.

May the Force still be with you, even a year later!

rahakratt

1. Sest sa oled s*taks maas oma eluga?
2. Selle mõttega sa päästsid ennast praegu. Vol2 tulebki nii.

20
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top