Ära seda postitust küll ava! Esmakordselt Eesti tele-, raadio-, blogi- ja meediamaastikul: MÜÜA INIMKEHA!

Oo, väike rebel oled ja ikkagi avasid, jah? Sinusugused vastuvoolu ujujad mulle täitsa meeldivad 🙂

Tuti-pluti, rahapervod. On aeg peokingad kapist välja kraamida ja läikima lüüa, sest ma jagan nänni ja hakkan iseennast kupeldama!

Kas kõigil on juba suve mõlemaks päevaks plaanid tehtud? Ise plaanin kindlasti ühe päeva rannas veeta ja teise päeva… ühes teises kohas. Sellest räägin kohe lähemalt. Enne nagu ikka eelmänguks natuke niisama möla ja kasutan ära teie tähelepanu, et oma raskest elust rääkida.

Elu on teinud vahepeal igasugu omapäraseid pöördeid ja visanud sekka mõne kurvipalligi. Aga hoian siin siiki pigem positiivset nooti. Kevadised dividendid tilguvad, blogi on läinud suuremaks, kui kunagi üldse aimata oskasin ja see on väga timm. Miks timm? Sest kui keegi mind keset ööd üles ärataks ja kiirreaktsiooniga küsiks, et mis mulle mu praegustest tegevustest kõige rohkem meeldib, siis pean tunnistama, et teile kirjutamine ja blogiga mässamine. Päris hästi on välja kujunenud, et mulle meeldib siin targutada ja teile läheb see korda. Ideaalne keiss.

Samal ajal nokin õhtuti oma üürikaga, mis on selles mõttes äge, et erinevalt sotsiaalrahastusest vms on üürika tegemine selline, kus on tulemusi kohe näha. Tassid diivani sisse ja hops, jälle korter natuke rohkem päris asja nägu. Ja kui vahepeal aega jääb, siis veeretan oma uue ettevõtte ideed ja küpsetan seda vaikselt õigete inimestega kohtudes ja usinalt ettevalmistusi tehes.

Selline võikski elu olla, tegelikult. Mõned ilusad üürikad toimimas, blogis targutamine ja teie laiskade tagumike motiveerimine, igapäevased motiveerivad rahasutsakad sotsiaalvõlgade platvormidelt, sekka mõned esinemised ja oma ideede katsetamine. Ma ei teagi nüüd, et kas tunda ennast imelikult, et ma ei soovi olla another Fjodor Berman ja juhtida 700+ anonüümse minioniga ettevõtet või startappi, mis mõtleb juba enne asutamist, kuidas exit teha (enne suhet ka mõtled, kuidas lahutada?). Vaid pigem teeksin väiksema ja mõne(kümne) tõsise fänniga oma ettevõtet nii, et kõik seda naudivad, keegi ei tööta ennast üle, inimesed lähevad õhtul sõpradega aega veetma, puhkavad palju ja saavad palju palka ja on õnnelikud. Vastik zen jutt, ma tean.

Õige oleks ikka mõelda nii, et esimesed 18 startapp-aastat magaks kontoris, kurnaks ja sülitaks inimesi tiimist välja 3 kuu kaupa stiilis Patty Mccord ja Netflix, töötaks 120h nädalas, oleks aktiivne vähemalt kaheksas kohtuvaidluses patentide üle ja viies kaebuses töövaidluskomisjoniga, põletaks veetsee’de raha, teeniks ainult investorite huve ja oleks overall õnnetu.

Ahjaa. Aga nüüd uuesti algusesse tagasi.

Niisiis, ühe suvepäeva veedaksin ma kindlasti rannas ja teise päeva… Investeerimisfestivalil 2019! Ja no loomulikult – kuna mul see populaarne kanal siin on, siis esimese asjana küsisin teile jagamiseks selle ürra talonge. Kuidas saab mind mitte armastada, kui ma kõik oma kuulsuse teie kasuks keeran, onju nii?

Löön vaikselt kingi läikima ja metabolism töötab juba täistuuridel suurest hirmust…

Mis seal siis plaanis on, küsid? Ega ma isegi veel kindel pole, kui perversseks selle ürituse üksinda keerata suudan. Luban teile, et annan endast parima! Plaan on ikka nii võimas keika ja triangel seal maha panna, et Ines vaataks oma suhte Taneliga ikka väga kriitilise pilguga üle. Kes siin päriselt rokkar on, eksole! Tanel võib täna mingitel Antsla laululavadel sensuaalselt lõõritada küll ja taevakehasid segi ajada, aga mina oleksin tegelikult pikaajaline investeering Inesele, põhimõtteliselt. Ma olen noorem ja plaanin saada Padarist rikkamaks. Pluss ma olen naljakam. Ja kõik teavad, et naistele meeldivad hea huumorisoonega mehed, sest siis naised naeravad koguaeg silmad pisarais ja kinni ega näe, kui kole su välimus tegelt on (lifehack).

Ja nüüd siis pakkumine suurkorporatsioonidele ja Rikaste Topistele. Teie ees on harukordne võimalus osta omale jupp minu torsost Investeerimisfestivali esinemise ajaks!

Whaaat, onju? Ma tean. Päris cool. See üritus saab niimoodi kajastamist (väljendil pole midagi pistmist Kaja Kallasega), et sellest räägivad veel järeltulevad põlved ja nende järeltulevad põlved robotid ja botid.

Kui Kaja Kallase juures on pidu, siis linnapeal öeldakse: “Yo, lähme õhtul Kajakasse ka?”

Kirjuta mulle rahakratt@gmail.com ja ma räägin sulle täpselt, mis mu kilohind on ja KUI võimas see raharokkarite simman tuleb: Äripäeva ja Õhtulehe piltnikud, mõjukas ja rikas publik (kes kohe tonnide viisi su tooteid ostma hakkab), kohapeal videod-droonid-šašlõkid-stripparid, lisaks reklaam mandri-Eesti kõige loetavamas Rahakrati rahablogis ja see on alles algus!

Nahast reklaamtahvel vaikselt valmib tänu Gymeesti.ee’le

Näiteks Investor Toomase finants-workshopi kuul jaanuaris hiilis mu lehel üle 16 000 finantsperverdi, mis on senine rekord:

Muuseas terves Rakveres elab aint mingi 15 000 inimest

Ja kui juba Meelis Mandel ise puuküürnikuna mu tatrast turskel turundusturjal ratsutab, siis ega muud lisada ei olegi.

Noh, Ines, varsti on nii, et “kakoi Tanel Padar?”

Aga kõigepealt siis talongide loosimine. Tule kiika mu facebooki lehele ja mölise kaasa, kui tahaksid neid omale saada. Viskan välja 2 talongi laupäevaks, mille väärtus on 2×149€, ehk siis ligi 22 000 rubla!

Nendest Barbarissidest võite muidugi suu puhtaks pühkida

Lugesin nüüd ise ka oma loo korra otsast lõpuni läbi ja pean ütlema, et ohh, ma olen õnnelik, et mu ema ei tea, et ma mina olen…


12 thoughts on “Ära seda postitust küll ava! Esmakordselt Eesti tele-, raadio-, blogi- ja meediamaastikul: MÜÜA INIMKEHA!

 1. Siim Vasta

  Emad teavad alati!
  Selle tuvimaski ostis ka ju tema sulle, kui sa olid 13 ja pool.

  1. rahakratt

   Seda ma kardangi, et emad teavad alati 🙁 mul on häbi, et tal on häbi mu pärast.

 2. AK Vasta

  Rahakratt revealed! et Mr. Oru Kodu isiklikult https://www.ohtuleht.ee/276140/oru-kodu-kaunistab-nooruki-otsaesist-koigest-moni-aasta

  1. rahakratt

   Ma võin tätoveerida näiteks “Endover” oma kõhule õige raha eest. O tähe asemel oleks naba, näiteks. Nii saaks tätoveeringu ühe tähe võrra soodsamalt.

 3. Investriss Vasta

  Mis tööd Kratt muidu igapäevaselt teeb? Ei mõtle üldse ettevõtte tegevusvaldkonda, aga just, et kas oled pigem müügiinimene või turundus või toomine vms.

  1. rahakratt

   Toomises kahjuks ei tööta, kuigi see võiks päris äge olla. See on kuidagi logistika alamsektor, eks? Et nagu ühesuuna logistika – viimist ei toimu, toimub ainult toomine.
   Aga muidu jah, ikka suu ja sõnadega ma omale leiba välja kauplen tööjuures. Käed on siuksed hiire nibud, et nendega suurt tehasetööd korda ei saada, kahjuks.

 4. Ets Vasta

  Gymeesti foto järgi mõni fänn saab sind juba tuvastada, eriti kui ta käib samas jõusaalis, ole ettevaatlik 😀

  1. rahakratt

   Need mul juba koduriided ju. Tulin pesust just. Kui särgita sinna kangi rebima ei lähe, siis ei tunne keegi ära. Või siis lähengi edaspidi vaid tuvi maskiga ja sponsorite reklaamid torsol!

 5. p Vasta

  Ma olen ikka mõelnud et Rahakratt on selline lõhestunud isiksus, üks on see pervom pool mida tuleb igaksjuhuks tuvimaskiga varjata ja teine on see leebem ja kergelt naiselik. Nüüd lugedes Sammhaaval mõistsin et hoopis tema on see lõhestunud isiksus, leebe ja kena naisterahvana käib jooksmas ja esinemas et kõik ikka näeksid ja kui viskab selle nats rohkem räigema ja mehisema pervoma vindi ette, siis paneb tuvimaski pähe ja ongi Rahakratt! Cool, jõudu! ps – seda nüüd mõistes peaks vist ikka seda kehamüümisvärki vaatama tulema kuigi rahast on muidugi kahju. ps ps – sorry Raha… st Sammhaaval et ära rääkisin, a no ega Nublu ju ka lõputult ei suutnud eksole

  1. rahakratt

   Tead, ega ise ka enam aru ei saa, kes on kes Eesti rahablogide tihedal maastikul. Aga igaljuhul kavatsen ma kõik teised nälga jätta ja mutta tampida, et olla üksi ja ainuvalitseja!

 6. p Vasta

  Mõtlesin veel et kuidas on võimalik diivani all ägada vinnates seda üürikasse Tlns ja siis kõmaki järgmine hetk joosta Tartu Stati kohvi ostma, siis põmm juba jooksed ümber Pühajärve, nii ok soendus tehtud nüüd ümber Itaalia, nüüd pange tähele, ei tule ring ümber Bali nagu arvate vaid hoopis kerge lõdvestussörk Tartu Stati kohvile, preilid Amigos (Tln) ja nüüd ikka ei tule Bali vaid Tuvimask kaitseks investeerimispedede eest Tlns. Nii koeraga tuleb ka jalutada (Trt), nats intelligentset tööd teha (Trt), (Tln) korraga, blogi – Rahakratt, Sammhaaval, üks veel, ma ei mäleta nime, kas sa/te kirjutjad neid kõike korraga? Ok, 2 korraga saan aru, üks ühe käega, teine teisega, aga kolmas? jalaga? a ega ma sellise imeinimese kohta muidugi ei imestaks ka, ahjaa kogunende asjade vahepeal ju 2 trenni, ka korraga? üks Tln teine Trt. Samalajal vahid riidekas paljaid mehi (Tln) ja oled dussi all kohvitops käes(Trt) ja ei tohi unustada et kogu aeg pritsib välja puhast geniaalsust – rämedat mehisust ja peenemat naiselikku. Muidugi vabalt võib tegemist olla mingi tulevikutehnoloogiajoogaga mida ainult nirvaanasse jõudnud investeerimisgeeniused valdavad. Võimekad inimesed teevad minusugusel Bondoraluuseril alati tuju heaks äitähh Rahahaaval? Sammukratt? Ja kahtlemata samal ajal loomingulisemat värki lisades siis suure tõenäosusega Nubluhaavalkratt, sest kaua sa ikka jaksad selle tuvimaskiga ümber Bali joosta (lõpuks tuli ära!). Ok jooksen nüüd Stati (Trt), a muide kuidas ta sul joostes maha ei loksu? mul on juba paari sammu järel kohvitilgad püksis

  1. rahakratt

   😀 wtf, dude

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga