Blogiauhinnad on jagatud, EBArdid on selgunud, võite oma hääled nüüd tagasi saada: Parima Huumoripostituse auhind ja EBArd 2019 hõbemedal on minu!

Austatud pleenum,

Tahan teile jälle veidi südant puistata. Laupäeval kogunes taas iga-aastane Ebardite suurkogu, et jagada laiali vimplid kõige usinamatele ja suurimat väärtust loovatele klaviatuurigängsteritele.

Simman oli võimas, ei ole midagi öelda! Ma ärkasin just praegu Marimelli vannis üles. Kõhu peale on kellegi telefoni number kirjutatud, all on nimi Kaisu-Kaido ja mu Smurfidega bokserid on kuhugi on kadunud… Ei teagi, mida nüüd edasi teha. Kedagi siin praegu kodus ei ole, aga külmkapp on õnneks partnerite saadetud säilivustähtaja ületanud kohukesi ja näokreemi täis. Ilmselt veedan päeva siin, söön kohukesi ja teen mõned iluprotseduurid endale. Juba kuulen, kuidas kuller ukse taga nahistab ja puhib, et mingit järjekordset pistiseks saadetud paarisajakilost lastevorsti lasti kohale toimetada… Magus on see blogerite elu, magus.

Ehk on mõni münt üle, hea inimene?

Tegelikult oli muidugi nii, et ka sel aasta püüti mind erinevate trikkidega blogipeole kohale meelitada, aga tulutult. Lubati, et catering serveerib praetud sularaha, kohale toodavat täispuhutud basseini, mis on margariini täis, suupisteteks on nii värsked kevadiste hirvepoegade silmad, et need veel pilgutavad kandikutel ja mida kõike veel, aga mina muidugi nii lihtsatesse lõksudesse ei lange.

Oma tegemiste algusaegadel olin muidugi nõus käima igal vastuvõtul ja üritusel, kui keegi kutsus. Suures meeleheites käisin näiteks ülepäeviti doonorikeskuses verd andmas, et tasuta küpsistest kõht täis süüa. Aga eks see hakkas lõpuks tervises tundma andma, kui ikka nädalas mingi paar liitrit verd ära annad. Täna ma enam nii radikaalne olema ei pea ja alla 10k honorari ei viitsi ma peadki padjalt kergitada. Vot selline on see kröösuse elu!

007 – James Blood verekeskuses tasuta küpsiste kallal

Kes ütles, et tasuta lõunaid ei ole olemas? Doonorikeskuses küll on.

Nagu eelmisel kahel aastal, siis tahan teile kõigile ühe suure aitähi öelda selgi korral. Ma võin teha kivinägu, et mind ei huvita teie tähelepanu ja arvamus, aga tegelikult vägagi huvitab. Sel aastal olid teie hääled nõrgakesed, aga asi seegi. Ma saan aru, et ma ei meeldi teile väga ja see tunne on vastastikune. 

Sel aastal panin kotti 2. koha harivate blogide kategoorias. Ma peaks tegema ettepaneku huumorikategooria loomisele, sest on tõesti huumor, kui keegi mu blogist midagi harivat leiab…

Ma olen palju rohkem rahul sellega, et võitsin kõige humoorikama postituse! Seda küll oodata ei osanud.

Lahinguvõidu tõi mulle koju see sõdalane: https://rahakratt.rahajutud.ee/annan-sulle-edu-valemi-ja-selleks-ei-ole-vaja-iga-paev-jaavannis-joogat-teha/

Igaljuhul, väga äge. Mul ei ole enesekindlusega probleeme, aga nüüd käin veelgi sirgema seljaga linnapeal ringi. Lisaks rahale on hakanud nüüd ka kuulsust peale viskama! Ahjusoojad tänusõnad kõikidele, kes viitsisid hääletamiskeskkonnas minu nime juures oma hiire kursorit litsuda ja sellega mulle taas ühe karika tagasid. Olen kuulnud, et parem väike rahatäht, kui suur tänu, aga ei ole siin midagi – lepite sellega, mis on. Suur tänu.

Auhinnaga kaasnevat nännikotti ma veel näinud ei ole, aga loodan, et see on sularaha täis.

Olen nüüd kolmekordselt pärjatud EBArd ehk kolmekordne Eesti Blogiauhindade medalist harivate- ja rahablogide kategoorias. Tsiteerides suurt mõtlejat ja artisti Mari Leeni: “Suur aitäh mulle kõigi poolt!”


10 thoughts on “Blogiauhinnad on jagatud, EBArdid on selgunud, võite oma hääled nüüd tagasi saada: Parima Huumoripostituse auhind ja EBArd 2019 hõbemedal on minu!

 1. filx Vasta

  Karma maksab kätte sest keegi molkus lubas ju hääletamise eest AirPodsid välja loosida. Hääle andsin aga pidin ikkagi Hiinast 7 eurised BT klapid tellima 🙁

  Siiski, palju õnne!

  1. rahakratt

   Loosisin kõrvakad välja küll. Seekord osutus võitjaks keegi Rahakratt. Aga soovin teile kõigile edu järgmistes loosimistes!

   Tänan ka.

 2. Meelike Vasta

  Hmm@#€???!!?? Sa valetad – doonorikeskuses ei saa tasuta süüa. Ma viimati käisin siis anti vere hinnaga seda “tasuta lõunat”.

  Tubli tulemus blogiauhindadel (kampaania oli sul muidugi nõrk sest ma taaskord ei hääletanud)

  1. rahakratt

   Sinu pärast ma ei saanudki essat kohta seekord. Sa oled võrreldes meie esimese tutvusega siin blogis vist juba nii vanaks jäänud, et ei suutnud hiire noolega reageerida piisavalt kiirest (1 kuu jooksul)…?

  2. Meelike

   Õige. Mul ka keris kolm kümpi ette. Ei ole enam nii lihtne. Isegi blogi all kommentaarides ei jõua (viitsi) enam nii tihti vingumas käia.
   Aga ma kogun ennast ja teen uue tulemise. I will be back… one day!

  3. rahakratt

   Arusaadav. Ega seal Tartus te käite netis ja trükite trükimasinatel ilmselt. Täitsa kahju teist kohe. Hea, et minusugused sinna maale mingisugustki valgustatust toovad, eksole.

 3. tohmu Vasta

  “aga nüüd käin veelgi sirgema seljaga linnapeal ringi.”
  Keegi ei tunne sind, pole sirutada väga vaja.
  Vaatan, tuigub mingi paistes näoga tüüp vastu. Kergelt soliidne, näha on, et tuleb tal ka paremaid päevi ette. Põder, mõtlen mina. Ise oled põder, mõtleb rahakratt. Ja lähme oma teed. Nii et ära väga pinguta.

  1. rahakratt

   Tead, ega ei saa üldse sirge seljaga käia. Kohe vaadatakse, et mis kuradi eestlane see on! Miks ei kooguta sadamas potentsiaalse vaenlase ja anastaja ees? Miks on pilk selge ja selg sirge? Kahtlane! Järelikult Rahakratt!
   Seega lasen kössis edasi, et massi sulanduda ja mitte tähelepanu tõmmata.

 4. Marlen Vasta

  https://imgur.com/xFsvkl3

  Mullu käisid sellise veksli välja, et hoia ja keela! Asi siis oli see esikoht ära napsata 🙁

  1. rahakratt

   Endalgi veidi keps värises, et mis saab, kui sel aastal jälle kuld tuleb. Selles mõttes tänk kaad, et ei tulnud. Ma ei julge vaadatagi, mitu häält essa olemisest puudu jäi…

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga