Annan sulle edu valemi! Ja selleks ei ole vaja iga päev jäävannis 4h joogat teha…

Ärkan iga päev kell 4 hommikul. Esimese asjana küünitan üle oma pühapäeval kirikus kohatud naise, kelle juukseid on terve voodi täis ja kelle suu lõhnab nagu oleks Unemati meeltesegaduses öösel silma liiva panemise asemel suhu Surströmmingut pannud, ning õngitsen öökapilt oma palvuste ja eesmärkide märkmiku. Kirjutan üles, kuidas olen tänulik sooja vee ja viilutatud leiva leiutamise eest. Kirjutan üles, et soovin oma päevaga saavutada vähemalt 7 mitmekümne tonnist diili oma tööandjale ja abistada endast nõrgemaid nagu Toni Robins. Peale seda teen sosinal hingeldades 100 kätekõverdust ning mediteerin ja vaatan lage 30 minutit. Edasi on külm dušš 25 minutit. Kell on saanud 5. Kuna olen efektiivne ja aega on vähe, siis joon ära terve päeva soovitatud koguse, ehk mingi 5 liitri vett, et piss oleks läbipaistev nagu Kiievi lõbutüdruku negližee. Nüüd on aeg hommikusöögiks. Tavaliselt söön pool isekasvatatud avokaadot ja ühe rosina, olles samal ajal allavaatava koera joogapoosis. Järgmiseks tunnike antiik-kreeka mütoloogia lugemist ja exceli-shortcut’ide teemaliste podcastide kuulamist. Päev võib alata.

Kontoris ütlen kõikidele inimestele tere ja teen neile komplimendi. Saadan elektronkirjad viiele koostööpartnerile, keda ma pole kunagi kohanud ja ütlen neile, et armastan neid (headus on tasuta, seda tuleb loopida kahte lehte nagu homset ei oleks). Kontori köögis teen omale kohvi Saida piimafarmi lehmade sõnnikust tehtud kohvitopsi, et mitte plasttopsidega loodust tasakaalust välja ajada. Kuna mul olid öösel peal hambavalgenduse plaastrid, siis päeval naeratan absull kõikidele inimestele. Jah, isegi Ühisteenuste trahviahvidele.

Õhtul tulen koju, kirjutan oma tänulikkuse märkmikusse, miks ma elu armastan. Teen omale vabasurma läinud kanast süüa ja joon veel paar liitrikest 13 korda läbi Britta filtri lastud lahtunud Värskat. Õhtul loeme koos naisega palvuse ja läheme kell 20 tuttu.

Olen lugenud mitmeid artikleid eluhäkkide kohta ning raamatuid, mis lubavad tõsta produktiivsust. Üks suur miinus on selles, et need ei tööta meie kliimas ja eriti mitte nii suurtes kogustes nagu neid ette võetakse. Pole viga istuda kuskil Californias, kus kell 4 öösel on õues valge, ookean on pissisoe ja rõdult on näha esimesi rannal jooksvaid beibesid, kelle silikoon varjutab vastavalt jooksurütmile kord näo ja siis naba. Mis valu peaks mind ajama üles näiteks 27. novembri öösel kell 4 näiteks Kehras? Olen enam kui kindel, et paljusid inimesi on need “produktiivsusraamatud” hoopis meeleheitele viinud: sest kuidas ma jõuan kõik paljusoovitatud hommikurutiinid ära teha?

Aga mul on sulle üks saladus: võta targu ja rahulikult. Vali mõned asjad, mis sulle sobivad ja alusta nende sisseviimist vaikselt, et mitte ennast produktiivsus-stressi ajada. Tee kuu aega hommikuti voodi ära ja söö iga päev üks puuvili. See on väga hea algus! Järgmisel kuul lisa midagi juurde. Kõik need väiksed asjad kuhjuvad lõpuks päris suureks ja sa ei pane tähelegi, kuidas oled endaga järjest enam rahul ja uued harjumused on automaatsed. Ära võrdle ennast nendega, kes lühkarites ja lumelauaga Tartu Maratoni läbivad või hommikuvõimlemise asemel Ruhnu ja tagasi ujuvad. Ainus, kellega sa ennast võrdlema peaksid, on sinu eilne sina. Kui oled veidikenegi parem oma eilsest versioonist, siis oled õigel rajal.

Tahad edu valemit, mis päriselt töötab? Teeme nii, et sa enne seda ei piilu, kui mulle 5€ kannad. Kavatsen selle oma kontolt järgi kontrollida.

Alusta ühe kätekõverdusega.

Alusta ühe klaasi vee joomisega.

Alusta ühe võla maksmisega.

Alusta ühe lehekülje lugemisega.

Alusta ühe müügi tegemisega.

Alusta ühe oma (liiga) vana kontakti kustutamisega.

Alusta ühe ringi jooksmisega.

Alusta ühe euro kõrvalepanemisega (mitte töölt, vaid oma oma rahast kõrvalepanemisega)

Alusta ühele üritusele minemisega.

Alusta esimese rea kirjutamisega.

Alusta täna.

Siis korda homme. Ja ei ole nii nagu vanasõna ütleb, et tänased toimetused viskad ülehomse varna, siis on homme ka vaba päev.

Namaste ja päikest. #hetitulvejabalijoogalaager

Teie,

Buddakratt

Minu blogi teema kohaselt alusta täna näiteks investeerimisega, kui klaas vett on juba joodud. Siit saad mõned otselingid, millega ennast kohe järgmisele levelile cheat’ida. Haara võimalusest ja raha kasvab nagu Pokkerimadise habe!

Siin on valik soovituskoode, mis annavad extra boost’i sulle investeerimisega alustamiseks.

1. Estateguru.co: tule Estateguru kinnisvara ühisrahastuse investoriks ja liitu minu sooduskoodiga. Iga minu jünger saab pärast registreerimist kolme esimese kuu jooksul teostatud investeeringute kogusummalt 0,5% soovitusraha oma virutaalkontole. Kui sul on mingi vana ja varjusurmas konto, aga pole tehinguid teinud, siis tee värske konto ja lõikad minu diilist kohe otsest kasu.

Kuidas Estateguru keskkond toimib? Kinnisvaraomanikud või arendajad pakuvad välja projekti, millele soovivad laenu. EstateGuru professionaalne meeskond tutvub projektiga ning tellib hinnangu tunnustatud kolmandalt sõltumatult osapoolelt tagatisvara turuväärtuse kohta. Kui sõltumatu hinnang ja EstateGuru spetsialistide analüüs annab projektile ( laenutaotlusele ) positiivse tulemuse, avatakse projekt investeerimiseks. Kui projekt on edukalt rahastatud, seatakse 10 päeva jooksul laenuandjate kasuks hüpoteek ja laen väljastatakse laenuvõtjale. Juhul kui projekt ei saa rahastatud, kantakse raha tagasi investori virtuaalkontole.

Liitumiseks litsu oma hiirekursoriga SIIA

2. Mintos.com: tule Mintose ühisrahastuse portaali ja hakka raharatast keerutama.

Both sides will receive — 1% of their average daily balance which is paid in 3 installments for the first 90 days.

Here is an example of how this works. Daniel refers Sara who starts investing via Mintos marketplace. After 30 days the average invested balance Sara has had over the period is EUR 3,500, so we will credit 1% of EUR 3,500 (or EUR 35) into Daniel’s investor account, and another EUR 35 into Sara’s investor account. After 60 and 90 days we will review the average invested balance again and, if it increases, credit both Daniel’s and Sara’s investor account accordingly.

Mintosega liitumiseks mulju aga nüüd SIIA

3. Viainvest.com: liitu Viainvest ühisrahastusega ja hakkad saama samuti lisaintressi, kui kasutad minu soovituskoodi.

Viainvestiga liitumiseks pressi SIIA

4. Crowdestate.eu: siin saab taaskord kinnisvara ühisrahastada. Projektid algavad sajast eurost ja seni on investoritele päris usinalt rahhi tagasi tootnud. Tule proovi, kui julged.

Mulju liitumiseks SIIA

5. Crowdestor.com: portaalis investeerimiseks liitu SIIN

6. Envestio.com: pakub samuti võimaluse rahast raha teha (või sellest ilma jääda…), liitu SIIN

7. Fastinvest.com julged proovida, siis vajuta SIIA

Enne soovituskoode:

Pärast soovituskoode:

Jälgi
Teata mind
guest
7 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Eluolust

haha, raisk see lõpp on hea 😀

rahakratt

No kuule, lõpp hea, kõik hea ikka!

Väike varvas

Ütle nüüd ausalt… Sa mõnikord teenid raha ka artistina Nublu, eks?

rahakratt

Pigem mitte. Sa tahaks oma kõrvad Mike Tysonile närida anda, kui mina laulma peaksin hakkama.

Anneli

Naljatilk!
Äärmused on mõtetud, jah. Investeerimiseski…

rahakratt

Jaa, ega minu sõna ei maksa ka 100% kuulata. Ma olen ka paras säästuäärmuslane. Noppige mu jutust mingi 30-40% ja on okei küll.

7
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top