IPO-süütust kaotamas – SAD1ST

Ausalt noh, käsi püsti, kes ei suuda ära arvata, millest jutt? Kui mõni tõesti aru ei saanud, siis olen sunnitud sellised siit välja viskama. Sorry.

Igaljuhul. Rahvaaktsia, kalmuaktsia, sadamaktsia või kuidas iganes seda nüüd nimetama hakatakse – sain täna Elhaveelt kinnituse, et olen endale sadama ostnud. Läksin tonni peale välja, ehk siis 1800 EUR oli püssirohuna valmis ja sellest tuli sada tagasigi, kuna vist ei oodatud, et 1,70 hakkab hind olema. Üks oluline küsimus on see, et miks ei tulnud sadama aktsiale börsilühendit SAD1ST?

Käisin oma uusi valdusi kohe üle kaemas, täitsa okei on sadamat omada. Aga pean tunnistama, et tõsiste nägudega töömehi küll ringi silkamas ei näinud, kes oma tagumikke mu dividendide nimel rebestaks. Ladvik on ilmselt nüüd preemiareisil Balil paar kuud, aga mõne Stjopa oleks võinud juba turunduslikus mõttes kuhugi õue asjatama ja investoritele lehvitama panna lähipäeviks.

PS. Nagu näete, siis on mu näpp otsast suisa tömbiks kulunud teile blogi kirjutamise tõttu.

Saite ka oma soovitud jupid kätte vä?

IMG_7123


7 thoughts on “IPO-süütust kaotamas – SAD1ST

 1. Martti Vasta

  750 tk vähem kui soovisin

  1. rahakratt

   Tohoh. Lähme teeme kambaka?

 2. RahaRobot Vasta

  Kas sa tead, et selle teadmisega saab sind aktsiaraamatust nüüd üles otsida? 😀

  1. rahakratt

   Noh, ammu saab juba tegelt ja mõni usin on hakanud kaevama ka… Aga ma ei näe nagu ühtegi põhjust, mida see teadmine annab?

  2. RahaRobot

   Seda ma ei teadnudki 😀 Vot kus detektiivid.

  3. rahakratt

   Ega jah, mõni mees on ikka läbi kivimüüride ja üle jõgede ujunud, et mulle mingi pärisnimi külge panna, aga ma ei tea, mis põhjusel 🙂

   You can call me Ants Tants if you wish.

  4. Peeter

   Tegelikult ei saa, kuna ta kasutab LHVd ja vähemalt vanasti neid eraldi ei näidatud.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga