Jagan välja “Rahakrati Stipendiumi 2019” ehk meelita sõber rahamaailma!

Mõtlesin pikalt, kuidas nimetada humanitaarabi paketti veidi glamuursema nimega ja siin ta on: “Rahakrati Stipendium 2019”!

Tegemist on esimese nii suuremahulise & heldekäelise nänni jagamisega ja tõenäoliselt on see ka viimane, kuna minu näol on tegemist ikkagi Mandri-Eesti suurima ihnuriga ja midagi niisama ära anda ei ole minu stiil.

Natuke stipendiumi taustast. Ühel suvalises jaanuarikuisel ööl olin voodis vähkremas ja uni ei tahtnud kuidagi tulla. Ise mõtlesin, et ehk on aeg “voodilinu” vahetada, kuna naabri jõulupuust ülejäänud oksad on mul pesas juba vaikselt hõõruma hakanud.

Esimesena võtsin ühendust Raha-Jaaguga, kellele kuulub terve Saku vald ja mul on üldse kuidagi selline mulje jäänud, et tal ei ole just kõige kitsamad ajad käes parajasti.

Õige bojaar ei unusta kunagi mainida, et ta oma elektronkirjad aifõunist saadab

Edasi kraapisin ja mangusin Investor Toomase ukse taga, sest Äripäeva omanik Igor Mang on ka päris rikas poiss, kelle rikkust natuke ümber jagada tuleks.

Nänni pritsib uksest ja aknast, ole ainult mees ja küsi

Kõike seda tegin selleks, et teile kõige ägedamad asjad kokku ajada ja mõni uus ohver rahamaailma sikutada. Kahjuks ei tulnud asjaga kaasa näiteks ei leksuse ega mersu esindused ja seega midagi luksuslikku mul pakkuda ei ole. Hakkasin mõtlema, et isegi, kui nad oleks oma õla alla pannud, siis teie sellest ilmselt kuulnud ei olekski – ma peaks midagi enda töö ja vaeva eest ka saama.

Mis täpsemalt Rahakrati humanitaarabi paketti kuulub ja kuidas nomineeritud saada?

Maailma esimese“Rahakrati Stipendium 2019” paketi koostisosad on:

  • Raha-Jaagu koolitus “Rahaliste Vabanduste Teekond” 10. märtsil, kus Jaak Roosaare ise lubab kõiki igavesse finantsnirvaanasse juhatada ja teid seal Peetrusena väravas vastu võtta;
  • Äripäeva raamatud, mille pilti üleval nägid;
  • Kõik Raha-Jaagu raamatud (mitte kõik raamatud, mis tal kodus on, vaid kõik need, mis ta ise kirjutanud on ja no see mees viskab raamatuid valmis nagu mingi iseõppinud Kristjan Jaak Peterson);
  • 50€ stardiraha minu enda taskust… senini kahtlen isegi pakkumise legitiimsuses, aga eks see peatselt selgub;
  • Pakk vegan tatart.
Koolitus Rahaliste Vabanduste Teekond
Kui arvutada oskaks, siis ütleks paketi koguväärtuse, aga mingi üle 25€ on see vist kindlasti

See diil on Eesti ärimaastiku mõistes seetõttu omapärane, et siin pole mitte ühtegi tillikat ja mitte kellelgi ei tõmmata nahka üle kõrvade. #olympicentertainmentgroup

Tegemist on minu, Raha-Jaagu ja Investor Toomase ja ühise pingutusega, et kaks ateisti rahausku pöörata. Tasu meist keegi ei saa ja minu panus tuleb näiteks otse mu enda taskust.

Tule vaata Rahakrati fesari lehele, kuidas täpselt moonakotile oma räpased küüned taha ajada. Kuna nänni on palju, siis pead üles andma ühe oma sõbra, kes pooled nendest raamatustest sinu käest omale saab, kui sina võidad. Okei?

PS. Kas keegi hea ja õrn hing saab seda finants-häppeningi Kogumispäevitajate ja Finantsvabaduse gruppi jagada? Muidu tuleb pärast keegi vinguma, et ei teadnud ja ei näinud ja siis on mul Tarbijakaitse/Finantsinspektsioon/Keskkonnaministeerium/EKRE jms ukse taga. Aitäh ette!

Tõenäoliselt Saku vallas kusagil…
Jälgi
Teata mind
guest
2 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
investonaut

Jou Kratt. tahtsin öelda, et äge oled ja motiveerisid mind KA oma investeerimisealaseid seiklusi kirja panema. Edu

rahakratt

Jõu, ise. Edu sulle endale, raisk.

2
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top