Käsi püsti, kes on kunagi kassile jalaga pannud?

Kes esimesena Heiki Valnerile helistas praegu, see on tubli ja saab mult auhinnaks ühe peekonimaitselise TUC’i küpsise.

Mäletate veel blogi algusaegadest, kui rääkisin oma kassist nimega iPhone? Tema on tänaseks juba käpad pea alla pannud ja lükkab öösiti riiulilt käpaga asju maha kasside taevas. Või noh, pigem põrgus ikka, tegelt. Ma julgen öelda, et olin talle üsna hea omanik – rääkisin talle oma tööpäevast, tegime koos igast asju ja lasin tal mõnel öösel oma rinnal ringi sõtkuda ja magama jääda. Nummi, eks? Ilma minuta oleks see lojus kuskil prükkari kõrval elanud ja keskküttest ainult und näinud. Selliseid prükkar-loomi on Eestis liiga palju ja palju on ka neid, kes on oma lojuse hüljanud mingil põhjusel (ps. normaalset põhjust selleks olla ei saa).

Ma räägin seda juttu selleks, et teil pisar välja kiskuda ja tengelpunga rauad lõdvaks saada. Lõime sel aastal käpad Estateguru magnaatidega, et ühist rikkust ühiskonnas natuke ümber jagada. Ma ei kujuta ette, kuidas nad mu koordinaadid üldse välja peilinud on, et koguaeg keegi sealt kirjutab või helistab mulle, aga ilmselt võib põhjus olla selles, et sissetulekute kasvades olen hakanud oma majas ja maja ees kröösusele sobivaid ümberkorraldusi tegema.

Igaljuhul, loe nüüd hoolega. Alates 4. detsembrist kuni 21. detsembrini valib EG välja 5 atraktiivset EstateGuru projekti ning märgistab need heategevusprojektideks.

Investoritele ja laenuvõtjatele ei muutu midagi, aga põnev osa tuleb käiku siin: EstateGuru annab heategevuslikul eesmärgil ära 0,5% laenu kogusummast, seades eesmärgiks saada kokku vähemalt 5000€.

Kogutud raha jaotatakse ära kolme blogija vahel, kes annetavad raha enda valitud heategevusele. Blogijad on: loomulikult Rahakratt, Tauri Alas (Rahapuu) ja Taavi Pertman (Rahafoorum).

Oleme ise saanud valida järgnevad heategevused: Taavi Pertman ja Tauri Alas toetavad Igavene Heategu heategevusfondi ning mina valisin MTÜ Paita Mind – no ei saa need loomad ilma meieta hakkama ju!!!

Lisaks on Sul võimalus annetada raha heategevuseks otse EstateGuru kliendikontole, mille andmed leiad siit:

Saaja: EstateGuru OÜ
IBAN: EE937700771001282091
(SWIFT/BIC): LHVBEE22
Detailid: Annetus jõulukampaaniasse
Aadress: Tartu mnt 10/Pääsukese 2, Tallinn, 10145, Estonia

Kuidas tundub, kas raatsid ka väikse mündi omaltpoolt mängu panna? Anna märku, kui käpp oled!


8 thoughts on “Käsi püsti, kes on kunagi kassile jalaga pannud?

 1. Tiiu Vasta

  Sa oled vaimustav! 😀 😀 Hakkan mööda linna ringi sõitma ja kristall-lühtreid otsima 😀

  1. rahakratt

   Panen tee paja tulele.

 2. Eluolust Vasta

  Tagantjärele mõeldes, mõtlen mõtteis mõtteid, et kas olen kassi jalaga löönud, aga hetkel ei tule ette küll.

  1. rahakratt

   Sry, aga see ei vabasta sind küll praegu annetuse kohustusest. Tee annetus ja sul jääb üks löök tulevikuks krediiti 🙂

 3. Meelike Vasta

  oh .. vinge .. käpad!!!

  Ehkki jälle ei saa vingumata jätta, et see annetamise värk ei peaks nii krdi hooajaline olema. (Iga jumala aasta hakkavad inimesed just jõulude aeg oma karmavõlga kinni maksma. Aaa ülejäänud aasta?) Ehk siis kui endal juba tartapudrul võisilm peal on siis võiks mõne mündi iga kuu kuskile heategevusfondi suruda. Nagu investeering paremasse tuleviku kus meil on vähem koduta loomi, haigeid lapsi jne….. (Nii deep tekst tuli, but you get my point)

  1. rahakratt

   Hands down (paws down), et see ei peaks aint jõulude ajal olema. Olen püüdnud ise ka ikka jooksvalt oma pappi ära anda, aga vahel on ununenud. Ja jõuludel on see pluss, et siis tulevad ettevõtted ka suuremalt igast kampaaniate taha. Jääme sõpradeks?

 4. Meelike Vasta

  Kui järgmine aasta iga kuu vähemalt kümneka kuskile heategevusfondi surud siis jääme 😉 .. PS! Ma kontrollin ja kui pole visatud siis tulen detsembris jälle vinguma!

  1. rahakratt

   Tavai, lööme käpad!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga