Miks ma just praegu Elhavee aktsiaid ostsin

Esiteks tundus, et LHV aktsia pole ammu alla 11 eurtsi käinud ja praegu oleks nagu soodus aeg üks hea peotäis taas ligi võtta. Panin hommikul 10,7 pealt orderi sisse ja sain lõunaks hea portsu kätte. Polnudki sööma vaja minna, kõht on siiani head meelt täis.

Teiseks on mulle hakanud tunduma, et kaua vaikselt istunud ettevõtted on peatselt millegi hea või suurega avalikuks tulemas. Elhavee poolt ei mäleta juba mõnda aega mingit uudist ja minu talupoja mõistus ütleb, et ju siis küpsetatakse parajasti midagi suur kardinate taga. Eks näis. 10,7 peaks olema normull hind küll dividende maksva panga eest.

Või mis sina arvad, Rain Lõhmus, läheb veel odavamaks?

Päeva moto: kaval tuleb olla, sõbrad.

 

Jälgi
Teata mind
guest
4 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Rene

See dividend on nii väike, ma jätaks LHV ostes selle üldse arvestusest välja.
Tahaks rohkemat näha nendelt, palju lubadusi, tulemused head kuid mitte midagi kosmilist. Ma ei tahaks üle 10 maksta.

rahakratt

Olen suga nõus kohati, jah. Aga mu strateegia on see, et kuna päris usinalt on pappi juba sotsiaalvõlgade portaalidest, siis aktsiad ehk natuke tasakaalustavad. Sul võib olla õigus, et Elhavee on pigem kasvupotentsiaaliga ja divikas on marginaalne.

Raharobot

Miks mitte SAB1L hoopis? Palju suurem hinnakasvu võimalus ning kevadel peaks ka tulema suurem dividendihüüe.
Olen ise seda jõudsalt juurde krabanud ning usun, et siin on potentsiaalne teenimiskoht. Aga enne ostu tegemist uuri kindlasti ka ise üle ning siis vast veendud, et finantstulemused on head ning kui kogu majandus kokku ei kukku, siis lähiajal on selle aktsia hinnas tõus tulemas.

rahakratt

Jaa, mul on seda sabinat ka veitsa juba portfellis. Aga tunnistan täiesti siiralt, et ostsin seda nagu pitkoini – mingite suvade blogide lugemise peale. Enam nii teha ei tahaks. Elhavee tundub ka täitsa priima pank ja ma arvan, et nad on siuke vanakooli panga ja fintechi vahepealne ollus, et pappi neil jagub (nagu vanal pangal) ja mõtlevad nagu startapid.

4
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top