Näed, täpselt nii näeb välja see, kuidas ma pappi kokku kühveldan (foto)

Päris tihti on mul postkastis peale Viagra ja Bauhofi reklaamide veel lisaks erinevad fännikirjad. Küsimusi on seinast seina: kes soovib laentsi, kes pakub vanade egiptlaste kombel püramiidide ehitamise võimalust (Tuperware, vitamiinid, mahlad jms) ja mõni ilus tüdruk soovib niisama mu autogrammi oma paljastatud büstile. Või noh, viimane osa on tegelt väljamõeldis ja mulle lihtsalt meeldiks, kui selliseid kirju ka oleks. Julgustan teid kõiki mulle avalikult ja vähemavalikult kirjutama ja võibolla tuleb mingeid ägedaid mõtteid koos. Kui mulle ei taha kirjutada, siis võtke seda kui meeldetuletust, et kohe on jõulud ja kirjutage mõni kaart oma vanaemale või soovide nimekiri koos väikese pistisega Rosimann… Rovaniemisse jõuluvanale.

Ja veel üks küsimus, mida teie käest liiga tihti saan – et kuidas täpselt ma seda pappi kokku kühveldan koguaeg?

Selle teema kavatsen nüüd ja igaveseks ära vastata ja lausa näidata, kuidas ma seda teen. Siin ei ole midagi keerulist.

Püsige mõnusad ja häid jõule!


8 thoughts on “Näed, täpselt nii näeb välja see, kuidas ma pappi kokku kühveldan (foto)

 1. Wannabe Investor Vasta

  Oled jätnud mulje nagu oleks see palju eksklusiivsem ja peenem. Tegelikult täitsa tavaline labidatöö. Positiivne on see, et pilti vaadates on näha ainult tõusu. Loodame, et lõpp pole sama, mis pildid oleva papi saatus tegelikult on. Edu!

  NB! Olen tänu sinule samuti asja uurima hakanud, tänud motivatsiooni eest. Ülekannet ei tee, tead küll, alustav investor ja nii edasi…

  1. rahakratt

   Ongi, noh. Tuleb lihtsalt käed mustaks ja vurrud märjaks töötada. Küll jõuad mulle selle ülekande ka teha. Panin su nime oma võlglaste märkmikusse kirja ilusti. Ole tubli.

 2. Vanaisa Vasta

  Milliseid ajalehti, portaale ja blogisid Rahakratt loeb? St kustkohast saab Rahakratt seda väärt infot, kuskohas on parajasti papikühveldamiskoht ning millal majanduskriis tuleb?

  1. rahakratt

   Ajalehti? Krt, sa oled ikka tõesti vanaisa. Ma ei loegi midagi. Eks selle tõttu saan tappa ka peatselt, aga ma tõesti otsustan palju oma nabakompassiga. Näiteks täna otsustasin Twino seisma panna ja tühjaks kantida. Kahjuks ainult enda rahadest siiski, aga hea seegi, eks…

 3. LillekeRohus Vasta

  Vanaema tahtis teada, kas meie kalevipojad on viletsamaid papitootmistehaseid tootnud kui läti poisid, häbilugu!

  1. rahakratt

   Ei ole. CE ja Estateguru mulle väga meeldivad. Just suurendangi oma portse nende pudrukaussides. Imen osa pappi Lätist koju tagasi seetõttu.

   Kui sa veel kumbagi ei kasuta, siis Estateguruga saad siit liituda: https://c.trackmytarget.com/jwc4vn

   Ja Crowdestatega siit: https://c.trackmytarget.com/ma4a1d

 4. Noob Vasta

  Tere! Olen ka nendest postitustest motti saanud ja esimesed papid kodust ära krattima saatnud. Täna põrkusin järgmisele lingile: https://www.bitofproperty.com/en/

  Tundub ahvatlev, et mõnesajaga saab justkui osa korterist, millega siis kinnisvara lainel kaasa sõita ja üüritulud jne. Rahakratt, kas oled uurinud seda või oskab keegi teine kogemusi jagada

  1. rahakratt

   Keegi tunnistas, et sai siit abi – võin blogi kinni panna, eesmärk on täidetud! Väga lahe!
   Mina sinu jagatud linki uurinud ei ole. Vb on asi selles, et mul on üsna palju portaale “käsil” ja ma vaatan harva midagi uut juurde. Kui rohkem pappi oleks, siis vaataks aktiivsemalt. Terve oma 3a jooksul olen ainult ühest portaalist väljumas (Twino), kõik teised on aktiivsed ja olen rahul.
   Vb keegi teine oskab kaasa rääkida su pakutud võimaluse osas? Olete oodatud siia mölisema.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga