Nagu lisaks rahale, mille peale sinu süda veel peksma hakkab?

“Dilaara on 3-aastane tüdruk, kel esineb raske südamehaigus, mille ravimiseks vajalik operatsioon tehakse Rootsis. Kolme aastane Dilara on sündinud väikelaste seas harva esineva haruldase raske rütmihäirega, mis võib panna ta südame tundideks pekslema rohkem kui 260 lööki minutis.”

Saad sa aru sellest numbrist? Ma ei tea asja, mida nähes mul mootori niimoodi käima tõmbaks nagu sellel väikesel plikal. Täiesti segane olukord. Proovisin küll praegu ette kujutada, kuidas istun alasti (st nemad on alasti, mitte mina) Kadri Simsoni, Mailis Repsi, Meghan Markle ja Elizabeth Hurley vahel ja just tuleb pangaäpi teade, et mingi rets hunnik dividende maandus mu kontole… aga ikka ei saanud oma spidokat punasesse.

260 lööki minutis on vist see “igati normaalne spordimehe” keskmine, mida Priit Pullerits rahvaspordiüritustel finišis välja annab ja ega peale tema ja Dilaara keegi sinna lähedale ei jõuagi. Võibolla Galojan ka Armani poes, aga see on ka kõik. Õnneks.

Daamid ja härjad, teie ees on Triip Rilleputs omas mahlas!

Igaljuhul on nüüd nii, et kuna mul on teatav kogus nö social credit´it (tänu teile!), siis ma olen valmis oma maine ja kuulsuse mängu panema, et saaksime EstateGurus investeerivate praeguste ja tulevaste investoritega oma tursked õlad Dilara opile alla panna (ainult Dilaarale ja mitte Priidule).

Mul ei ole pointi tuimalt kogu see kurb lugu siia kopipeistida, aga see on heategevuskampaania, mille ma isiklikult välja valisin ja kogutav raha aitab tüdruku opile lähemale. Opp on vajalik, et ta saaks vabaneda rütmihäiretest ning kangetest ravimitest, mida praegu tuleb võtta kaks korda päevas ja mis võivad kahjustada lõpuks maksa ja neere.

Rohkem infot plikakese mootori ülekuumenemise kohta on siin: https://naerataometi.ee/vaikese-dilaara-sudame-operatsiooni-toetuseks/

Kuidas EstateGurus “Dilaara projekte” ära tunda? Otsi selle märgiga skeeme:

Kui sa veel ei ole EG investor, siis kliki SIIA ja registreeru või kasuta minu soovituskoodi EGU09006. Lisaks saad 0,5% boonust oma investeeringutelt esimese 3 kuu jooksul. Pluss see Dilaara asi ka, eksole…

Või kuidas on, muidu? Olete juba kuskil annetamas? Ma instas veits küsisin, et kas olete ka vahel pappi heategevuseks loopimas ja enamus on. Siin on story küll aind 3h üleval olnud, aga juba on näha, kuhu kaalukauss vajub:

Jälgi
Teata mind
guest
6 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Tiiu

No näed, Dilara raviks vajalik summa koos. Koos teiega või niisama?

rahakratt

Jee! Ongi. Meie kõigi abiga. Uuendasin just infot, et kütame edasi:

UUENDUS: Seisuga 4.12 on Dilaara projekti jaoks kogutav summa koos. Oleme väga õnnelikud, et Dilaara jaoks vajaminev summa koguti kokku nii kiirelt! EstateGuru ja Rahakrati jaoks ei tähenda see aga kampaania lõppu. Oleme ühendust võtnud Naerataometi meeskonnaga ning abivajajaid on veel. Üks 19-aastane Eesti tüdruk võitleb sama haigusega, mille küüsist päästaks samuti kallis operatsioon Rootsis. EstateGuru ja Rahakratt on otsustanud oma panuse anda selle tüdruku tervenemisse. Niipea kui kampaania on Naerataometi.ee veebilehel, lisame info ka siia.

TK

Tormasin kiirelt ülekannet Dilaara raviks tegema. Tehtud, jätkasin postituse lugemisega. Jõudes kommentaarideni, avastasin, et saatsin oma toetuse teele, kui vajaminev raha oli juba koos. Kas minu ülekantud summa läheb nüüd hoopis 19-aastase neiu operatsiooniks? 🙂 Toetasin läbi otselingi Naerataometi.ee veebilehel, mis oli mõeldud Dilaara toetamiseks.

rahakratt

Just, midagi siin mul endal kõrvale kantida kahjuks ei anna. EstateGuru mehed hoiavad seal kätt pulsil ja iga kell peaks rohkem infot teise tüdruku ravi kohta tulema.

Maiu

Teistest saan ma aru, kuid miks Mailis Reps? 🙂

rahakratt

Ega ma ei teagi, aga midagi peab temas olema, kui Agris talle 16 pärijat reite vahele oma nahast süstlaga süstinud on.

6
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top