Rahakrati 1000 euro väljakutse 2018 – ainult tugevatele!

Hõissa mu musirullid,

2017 aasta on kohe kotis, kuidas tunne on? Veits on häbi ka, et aasta alguses antud lubadus oma rahad käsile võtta on napilt maha magatud? Täielik õudus, ma tean. Ma arvasin ka, et olen selles vallas viieline, aga ikka loobib mingit jama vahel ette ja pean iPhone’le (kass, remember?) otsa vaadates pilgu maha lööma. Väga hektiline on olnud, aga samas – põnev. See ei ole veel mu aasta kokkuvõte, ei-ei. See on midagi palju põnevamat.

Tahan siin ka veel korra ära mainida, et aasta on olnud kirju nagu veenide muster Ott Kiivika reielihasel: paar päeva tagasi sain oma esimesed dividendid Muricast. Tegin loetud nädalad tagasi omale Elhavee kasvukonto ja essad 0,02 senti kukus kõlisedes IVV käest mu suure varakambri betoonist põrandale. See 2 senti ei korva küll avantüüri, mille olen teinud pitkoiniga… kolmest sotist on vägagi kärmelt saanud 199 eurot. Aga ega muud moodi ei saagi targemaks, vahel tuleb piki näppe ka saada. Koinikonto tegin tõesti ainult selleks, et ise näppupidi asja sees olla ja seltskondades kaasa rääkida. 99% seltskondades olevatest “koinianalüütikutest” ei ole ise sinna midagi pannud ega kunagi proovinud. Kõige hullem, mis mu rahaga juhtub on see, et jään sellest ilma ja võtan seda kui krüptoraha koolitust. Välja ei hakka nii suures kaotuses midagi võtma ja teen seda sõitu oma praeguse raha eest kaasa.

Okei, asja kallale. Tahan visata finantspäästerõnga nendele, kes ennast 2017. aastal kätte ei võtnud ja on lubanud seda teha homsest. Sellise kirja saatsin enamustele tuntud kodumaistele papiblogeritele:

“Juhhõissa kallis sõber blaa-bla-bla,

Esitan sulle ja su lugejatele Rahakrati 1000 euro väljakutse! Skeem on selline, et panin sulle kaasa ühe nö. kalendri kujunduse, millel on peal 52 kasti 52 numbriga. Prindi see omale välja (säästlikum on seda muidugi tööandja printerist lasta) ja igal nädalal tõmbad ühe endale meelepärase numbri maha ja paned vastava summa plekki kõrvale. Kõrvale enda kontolt, mitte kuskilt poest või tööandja taskust vms. Sedasi koguvad kõik väljakutsega liitujad 2018. aasta jooksul omale 1000 eurot.

Eesmärk? See 1000 eurot võib olla mõnele esimene samm säästmise suunas, mõnele sammupikendus investeerimismaailmas, mõnele näiteks raha tuusiku või plastilise kirurgia jaoks. Või heategevuseks, rahva finantstervise turgutamiseks…?

Kuidas kõlab? Kas oled minuga paadis ja julged Rahakrati väljakutse vastu võtta?

Paneme seljad kokku ja teeme koos midagi, mis inimestele kohale jõuaks!

Vali ja prindi omale meelepärane kujundus siit, kui julge oled ja osa võtad: https://drive.google.com/drive/folders/1WMFPGZpRQ6aQ46pP4KVnMkAYI9JEBEBH?usp=sharing

Kraapsu ja sügava kummardusega Teie alandlik,

Rahakratt”

Ei oska öelda, paljud sellest kinni haaravad, aga esimese positiivse vastukaja olen juba saanud. Varjatud reklaami siin taga ei ole ja mina siit materiaalselt lõigatavat kasu ei saa. See oleks päris äge, kui järgmisel aastal koguneme siin minu blogi kommentaariumis ja räägime, kellel see välja tuli ja kes mida papiga teha plaanib.

Kuidas on, kas lööd muga kampa?

File_001 (1)

Jälgi
Teata mind
guest
16 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
rahats

Ma sain numbrite summaks 1020. Kellele see lisa 20 läheb?

rahakratt

Maksudeks. Mulle. Panen hiljem oma konto nr siia.

algaja

Haha, ma polegi ainuke, kes reaalselt hakkas ühest viiekümne kaheni numbreid kokku liitma 😀
Ainuke jama on see, et ma 32 peal väsisin ära ja andsin alla.

rahakratt

Ega ongi, tänapäeval ei saa kedagi usaldada. Mind ka mitte vist. Tegime Jevgeni Kabanossinovskiga uue maksu – kättemaks – et natuke lisatulusid jälle rahva taskust võtta saaks. See ongi see 20 eur.

Even

(Isepankuri) Tauri on seda teinud ja plaanib ka 2018. Sa pole paadis üksi.

trackback

[…] Tõenäoliselt pole ma ainuke, kelle meilipostkasti üks Kratt kollitamas käinud ja hämaraid skeeme järgmiseks aastaks pähe määrinud. Eesmärk on siis panna […]

Märten

Reastage numbrid 1+2+…+51+52 veidi teisiti: (1+52)+(2+51)+(3+50)+…+(25+28)+(26+27), saate 26 * 53 = 1378
Kui ei usu, kontrollige Excelis.

Kustpaganast te 1000 eurot ainult saite, ma ei tea; Krati teenustasu on 37,8%; krõbedavõitu…

Märten

Pagan, nagu investeerimises nii ka elus. Ma templiite ei vaadanudki, panin tuimal mata pealt: Tulemus –
ikaldus.

rahakratt

Ot, mis? Mõte on nii, et kõikide kastide numbrid kokku lüüa ja saada kokku tonn. Või noh, tonn kakskend – väike maks ka, jah.

Märten

Nojaa, sul oli kirjas et 52 kasti 52 numbriga; minu loogika ütles kohe, et igas kastis eri number, liidan nii ja naapidi, no ei saa 1000. 1378! Aga tegelikkuses pole iga kast unikaalne.

Tead ju küll, assumption is the mother of all cockups

Dividendipiraat

Isssake, Rahakratt, Sa oled kuulsus! Investor Tom ise võttis Su kinda vastu, uhke värk! Ma jätan ise vahele, kuna plaanin nagunii oluliselt rohkem oma rahamasinasse sisse kühveldada, kui 1K eurikut, seega jätan Su 20 ka enda masinasse.
Aga ikka uhke sellise kuulsuse lugeja olla 😀

Hmm, ma ise plaanisin selle 1378€ väljakutse üles panna, aga nüüd mõtlen, et ahh, mis seal ikka – peaasi, et hakkavad kõik säästma, olgu või 1000 eurot aastaga!

rahakratt

Ma plaanin ka rohkem – see 1k on kõigele muule lisaks! Aga superfantastik muidugi, et põhiline rahakunn oma toe ja hoo asjale alla paneb. Ma ei teagi, kuidas nüüd edasi talitada – aasta kokkuvõtte mustandis on/oli eesmärk saada Rahakrati tegemistega leheveergudele või mõni intekas anda… nüüd oleks see nagu juba tehtud või maeiteagimisnüüdsiis.

trackback

[…] Kalendri saamiseks külasta Rahakrati blogi postitust – https://rahakratt.wordpress.com/2017/12/31/rahakrati-1000-euro-valjakutse-2018-ainult-tugevatele/ […]

Terevisiooni ohver

Nonii, tabel tööandja kulul välja prinditud. 5 nädalat vaja järgi võtta :/

rahakratt

Pole hullu, pane väiksed numbrid ja kasuta nulliga nädal ka ära.

16
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top