Rahakrati 2020 kingikott: jagan jõuludeks kupüüre, raharaamatuid ja investeerimisraha!

Tuti-pluti ja hohohoo, rahapervod!

See ei ole reklaam ega kellegi kinni plekitud postitus. Nagu heaks tavaks on saanud, siis kukun enne jõule oma mõjuvõimuga kauplema ja küsin oma sõpradelt kama, mida teile lihtsalt niisama ära jagada. Ikka selleks, et teiegi oma rahaasjadega tegelema hakkaksite, ükspäev soovi korral bossile munapiiksu teha saaksite ja töölt jalga lasta õnnestuks.

Rahakrati 2020 kingikott sisaldab kolme rahamaiatele vägagi apetiitset kingikomplekti:

  1. 100 eurtsi sularaha Raha24 poolt, 100 eurtsi investeerimiskrediiti EstateGurult ning raharaamat Koer nimega Money;
  2. 100 eurtsi sularaha Raha24 poolt, 100 eurtsi investeerimiskrediiti EstateGurult ning raharaamat Ärihai lugu;
  3. 100 eurtsi sularaha Raha24 poolt, 100 eurtsi investeerimiskrediiti EstateGurult ning raharaamat Koer nimega Money.

No kas ma pole mitte tore, et sellised pakid teile välja kauplesin? Muidugi olen, ma ju tean seda. Ma olen üsna kindel, et teen endale ka mingid alias kasutajad, et loosis osaleda. Ma võtaks mõlemad raamatud ja kõik laual oleva papi hea meelega endale.

Veel enne korralduslikku infot paar head sõna nende kohta, kes teile kingitused provaidisid.

Raha24 on finantseerimisettevõte, aga mis peamine – kui sa ei teadnud, siis seal jookseb mu alternatiivblogi. Teadsid? SIIT saad lugeda!

EstateGuru on kinnisvaralaenudesse investeerida võimaldav fintech platvorm, mida mina kasutan juba aaaaastaid ja olen rahul, sest tootlused on head, kasutamine lihtne ja sealne tiim on suutnud seni ka kõik probleemsed diilid ära lahendada ilma mu raha kaotamata. Kui võidad EG krediiti, siis tule liitu ja kui ei võida, siis soovitan ikkagi liituda, et hakata investeerimisega pusima. LINK SIIN.

Raamatute eest tuleb tänada ei kedagi muud, kui meie kuulsat leekivjuukselist rahanõida, kuulsat õpetlast ning finantsfilosoofi Kristi Saaret, kes need väärt teosed kirjastas. No kuhu selle naise küüned ei ulatuks…

Aplaus kõigile.

Palun nüüd teil kõigil usinalt osa võtta. Miks? Sest mida rohkem me siin koos hullame, seda libedamalt ma teile edaspidi nänni küsida saan, sest nänniga varustajad on mu tööga rahul. Elementaarne ju, Watsonid. Järgmisel aastal kirjutan juba ka Silberautosse ja Porschesse jne, et äkki saab mõne autogi mängu visata.

Iga raamatu vahel on 100 eurtsi järjehoidjaks

Kuidas osaleda, küsite nüüd?

Lükkan fortuunarattale hoo sisse ja osalemiseks mulju hiirekursoriga follod peale minu ehk Rahakrati instale, Raha24 instale, EstateGuru instale ja Kristi instale. Ja märgi mu viimase pildi alla sõbrad, kel rahalises kasvatuses kehvad hinded olid ja hariduses seega väike lünk sees on – keegi, kes vajab organiseeritud rahamajandust. Küll sa selle pildi mu kontol ära tunned, mis ullikestel uueks aastaks rahasid korda teha aitab.

Võib tunduda nagu hunnik follomist, aga kamoon, auhinnad välja pannud inimesed on lahked ning jagavad rahhi ja teadmisi teile laiali. Mul läks täpselt üks elektronkiri ja paar tundi aega, et kohe kõigilt jah vastused saada teie nänni osas. Much wow ju, ei?

Vastus käes after hours, tunni ja 3 minutiga! EstateGuru tiim, edutage seda venda, eksole. Selliseid tuleb hoida.

PS. Kui sulle meeldib see jauramine, mis siin blogis käib, siis tule jälgi kadedusega mu kröösuse elu Instas ja Fesaris!

Jälgi
Teata mind
guest
9 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Financefreedom.eu

Meil ikka jubedalt vedanud, et sinusugune lahke ja hariv finantsblogija olemas siin väikeses riigis. Aitäh et eksisteerid, Rahakratt!

rahakratt

Kui see nüüd iroonia ei ole, siis mul on tõesti hea meel näha ka ühte positiivset kommentaari selles teemas. Tänan, bro!

Financefreedom.eu

Siiralt mõtlen neid sõnu. Tubli oled ja loodetavasti jätkad samas vaimus.

Signe Aarla

Ja kõik need, kellel “insta” kontot pole, võivad näppu imeda 🙂

rahakratt

Kas vahel on nii ka, et teile sobib see, mis ma siin teen või 😀
See mäng on jah nö kanalipõhine. Ma ei suuda ära hallata, kui seda ka blogis ja fesaris teeksin ja kõik kokku pean liitma, sest insta kommentaaride vahel võitja valikuks on eraldi veebirakendus, mis on mugav. Teen neid asju siiski üksi ja enda vabast ajast teile.

Vana kala

Mingi lumehelbekeste kampaania.
Mul vanal kalal polegi instat…

rahakratt

Kahjuks nii ei saa jah, et saatke õige vastus postiga mu blogi toimetusse vms. Ajad muutuvad ja meie koos nendega, ütles keegi tark kunagi. Tule aga instasse.

Geoloog

Mis mindf*ck see nüüd selle kingituste järjekorraga oli, 1 ja 3 ju identsed? ?

rahakratt

Ma ei tea, mis maindfak see on, et vahel ongi mitu auhinda samasugused. Ega kui ei meeldi, siis järgmisel aastal võin vähem kama jagada, kui mõned asjad ühesugused on ja ei sobi, no worries minupoolt.

9
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top