Sündis otsus, kas 2022 blogiga jätkata

Ilmselt 96% mu lugejatest on praeguseks hetkeks juba pilditud, aga… nii PEABKI!

Need on tõelised VÕITJAD!

Kuidas nii?

Sest nendel tuleb 1.01 kõige varem pilt jälle ette ja saab hustlima hakata. Saab teistel eest ära joosta. Minu suguvõsas ehk looma- ja linnumaailmas öeldakse selle kohta “lendstart”. Siin meenub väike nali ka, kuidas zoofiil kurtis, et tal jäävad kõik suhted loomata…

aaaahahahahaaa, appi, ma pean naermisest taastuma, andke üks hetk mulle

Aga ega selliseid laiföäkke paljud ei teagi kahjuks ja ainuüksi seetõttu pean ma ka 2022 jätkama seda digitaalrandevuud siin teiega: et teid harida ja kasvatada. Te olete nagu pegooniapeenar, mida ma vastavalt oma tujule vahel kastan ja vahel mõne nõrgema välja sikutan.

Njah, ega ma ka pikalt piniseda ei viitsi praegu. Tahtsin vaid aitäh öelda, et mul siin ikka kaasa mökitamas käite – see aitab mind väga palju, sest mina pusin ju üksinda ja teiste blogisid ei loe (pole nii ägedaid lihtsalt) ja te hoiate mul tempot peal.

Kohtume 2022 jälle siin lehel ja sudime oma vaimselt küsitava unistuse taga ajamise nimel edasi…

Jälgi
Teata mind
guest
10 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Silver

Vahel ikka pritsib kvaliteetpostitusi ka… Väga hea.

rahakratt

Harva, jah. See on nagu inimestel palgaga: väike, aga õnneks harva.

Tiit

Pane rohkem Portugali maja pilte igasse postituste, siis pead vähem kirjutama! 🙂

rahakratt

See Thessaloniki villa, mida mul veel pole vä?

Tuvimaja

On ju ükeskutse digiprügi mitte toota.

rahakratt

Tänks komplimendi eest.

Rullikas

Norm otsus!

rahakratt

Kraaps.

Toriseja

Tänud, tuvike! Hoia jah lippu kõrgel, siis on, mille järgi joonduda. Sa oled oluliselt asjalikum kui Robert “Rich Dad” Kawasaki, sest sa ei ülbitse nii palju ega turunda igal aastal uut raamatut- mis on pmst vana raamatu kordus. Mis toob küll pappi, aga vähendab clouti ja muutub lihtsalt tüütuks (kas on aru saada, et ma ei raatsinud “Retire Young, Retire Rich’i” enne ära visata kui olin selle läbi lugenud? Ja nüüd mõtlen kui palju lollusi oleks sellel ajaga jõudnud ära teha! Õppetund seegi. Õnneks ma ei maksnud selle raamatu eest.) Sinu blogi eest ka ju ei maksa, aga vähemalt on siin tore.

rahakratt

Odoot, ma ei teadnud, et raamatud pappi toovad. Siis hakka ka tegema, muidugi. Mul on nad seni ainult välja viinud raha.
Aga see on küll tõsi, et siin saab tasuta minu üle naerda. Olgu teil vähemalt kaks asja, mis naerma ajavad: minu blogi ja teie palgad.

10
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top