SUUR FINANTS-HORRORSKOOP 2022 AASTAKS!

LÕVI

Nagu tähtkuju nimigi juba ütleb, siis Las Õitseda Valitud Investeeringud! Ära näpi koguaeg oma tillukest aktsiakontot. Vala aga rahhi juurde ja las õitseda. Muidugi kallab 2022 sind vahepeal sitaga üle (see tõenäosus on siiski vaid kahel korral aastas: jaanuarist juunini ja juunist detsembrini), aga iga taim vajab väetist ja see on normaalne, et su aktsiapeenar vahepeal haiseb ja üsna kole välja näeb. Lõvidel on sel aastal tegelikult soodne aeg tunnistada, et ega nad investeerida ei oskagi ja teiste huvides võiks selle pulli ära lõpetada, et turud teie imelike tehingute tõttu segaduses poleks nii tihti.

VÄHK

Sorry, vennas, aga sinu rahaline seis teeb 2022 korraliku vähikäigu. Kõik paneb tagasisuunas liikuma. Põhimõtteliselt kehtib see tegelikult kogu su elu kohta. Sa oled nagu tagant ettepoole kirjutatud eneseabiraamat. Kaardid ja kristallkuul maalivad mulle natuke nagu uduse pildi, aga mingi auto paistab. Asi on udune, kuna ma olen 72h järjest üleval olnud, et teile seda horoskoopi koostada ning selleks on vaja minna läbi nirvaana ja valhalla põrkest katarsisesse. Võibolla sa saad uue auto? Samahästi võib see ka löök autolt olla, ma ei saagi täpselt aru praegu. Tundub igaljuhul, et ei ole lihtsalt sinu aasta, noh. Aga mine tea, äkki 2023 tuleb parem, onju?

KALJUKITSI

Kaljukitsi ootab ees korralik säästmine ja rottimine. Sinu suurim treatyourself kulutus on aasta alguses ühe uue lambipirni ostmine, mida sa kodus taskus kaasas kannad ja selles toas lakke keerad, kus sa parajasti viibid. Sest miks kulutada üle, eksole, kui elektri kWh maksab rohkem kui tund eratreeneriga ja tund vanalinnas parkimist (kokku). Pluss paak pentsu. Ning manuaalkastiga Octavia kahe kuu liising. Oled sel aastal igas poosis tõeline kaljukitsi ja sa ei anna raha välja isegi mitte üüri ega kommunaalide eest. Seetõttu näitavad kaardid sulle selleks aastaks muidugi mitmeid väljatõstmisi ja kolimisi. Aga elu on seiklus, eksole? 2022 märksõnad kaljukitside jaoks: üürivaidluskomisjonid, inkassod, kohtutäiturid.

Hommikul tühja teloga kontorisse, õhtul täis akuga koju. WCs paberi kaasamist nõudvad tegevused? Muidugi kontoris.

KAALUD

Sul jäävad vapsje kõik investeeringud tegemata, kuna sa ei suuda ära otsustada, kuhu rahhi paigutama peaks. Pidev kaalumine erinevate võimaluste vahel jätab sind aasta lõpuks tühjade kätega, sest inflatsioon sööb kogu su raha ära sama isukalt nagu popsu teinud Ott Kiivikas söö-palju-jaksad buffee restoranis. Õnneks ulatab aasta lõpupoole kaaludele abikäe Urmas Sõõrumaa, kes loosib kõikide kaalude vahel välja suunda näitava inimnahast peen…dli, et teil otsustamine edaspidi lihtsam oleks.

AMBUR

Amburitel tuleb põnev aasta. On tõenäoline, et lähed reisile. Aga see võib ka mitte juhtuda. Ambureid soosib fortuuna – nemad võidavad lotoga! Võidavad küll vaid osalemise rõõmu, aga kehval ajal abiks iga võit ju, ära pirtsuta. Amburitel tekib võimalusi uusi inimesi kohata. See tõenäosus suureneks, kui nad sellised tropid poleks ja neid peole kutsutaks. Seni on võimalus uusi inimesi näha siiski vaid tänavatel või bussi aknast. Jah, rahast ma kahjuks ei rääkinudki, aga see on pigem amburite endi huvides, sest nagu vanarahvas ütleb, siis näljase majas leivast ei räägita.

NEITSI

Kahjuks jäävad sul kõik investeeringud 2022 tegemata. Kaardid näitavad, et sinu elu jätkub mööda koolitusi käies, raamatuid lugedes, mastermind gruppides istudes, podcaste kuulates ja foorumites targutades ning su enda süütus investeerimise mõttes jääbki kaotamata. Jälle.

KALAD

Kaardid ütlevad, et sinu ainus investeering sel aastal saab olema kasvurakett Tallinna Vesi. Kevadel laekuvate divikate eest saad natuke ka funderbeamist Beliefi maitsevee osakuid osta, aga neid sa pikalt ei hoia, sest praegu ei tunne ükski investor end funderbeamis nagu kala vees. Kalade tähemärgi esindajad, kes on sündinud keset kalade tähtkuju ehk on süvakalad, need hoiavad Tallinkil silma peal: 2022 võib tekkida mitmeid häid võimalusi Tallinki uusi põhjasid katsuda.

SÕNN

Sõnnile näitavad kaardid tõelist pulliturgu terve 2022. jooksul. Kui turud langevad, siis sõnn läheb teeb ise turgudel pulli – ostab kokku mingeid shitkoine ja muid lollusi ning teised vaatavad, et oh kurat, peaks ka sama asja ostma hakkama vist. Majandusinimesed teavad, et nii need pulliturud tegelikult ju tekivadki, kõik on tänu sõnnidele. Teile naeratab terve 2022 aasta tõeline rahaõnn ning seda just kaubeldes peamiselt välisvaluutadega nagu dollar, see on peidus juba teie tähemärgi nimes: $ õnn!

“Rasik, kuidas see turg nüüd nii raju siis on järsku?!?!”

KAKSIKUD

Kaksikutel on rahadega üldiselt nii, et soodne aeg on aasta jooksul igas kuus pigem kuu alguses. Siis on palgapäev. Muul ajal on kaksikutel kehv nagu tavaliselt: kassapidaja paneb just sinu kauba ette selle toki, et viimane klient ja kassa läheb kinni, tõenäosus kaelanahk jope vahele tõmmata püsib kõrge (kuni külmade ilmade lõpuni ehk juuni alguseni ja kuni külmade ilmade alguseni ehk juuni lõpust), toidupoodide lojaalsuskaartidele kogunenud kasutamata boonusraha muutub unustamise tõttu kehtetuks, aga ees ootab siiski ka palju suuri asju! Kahjuks siiski pigem negatiivseid.

SKORPION

Kuna see on siin säästuhoroskoop, siis mine vaata vähi ennustust. Ühed sõralised mõlemad.

Edit:

JÄÄR

Alguses jätsin jäära siit välja, aga Raha-Jaak pistis fesaris avalikult prõõkama kohe. Kuna tal on niigi kõik juba olemas ja ma teisi jäärasid nagunii ei tunne, siis olgu tal vähemalt üks asi kätte saamata: 2022 rahahoroskoop. Las sipleb teadmatuses, mida aastalt oodata. PS. Jääradel on muide soodne aeg pool oma raha ja kinnisvara ära anda. Näiteks teistele, vaesematele, investoritele.


19 thoughts on “SUUR FINANTS-HORRORSKOOP 2022 AASTAKS!

 1. Mari Vasta

  VEEVALAJA:
  Nii pekkis on, et isegi rahkratt ei maini. valad vett edasi ja suplus rahapajas jääb vaid unistuseks.

  1. rahakratt

   Tahtsin teid säästa sellest, jah.

 2. Efka Vähk Vasta

  Kes sa ise oled? Mul vähikäik juba alanud, nagu ennustasid.

  1. rahakratt

   Mina ise olen (raha)tähetark!

 3. Reimo Vasta

  A Veevalaja?
  Ma küll pole veevalaja, aga põnev oleks lugeda kui hästi neil võiks minna.

  1. rahakratt

   Ära muretse, mitte eriti hästi.

 4. Jäär Vasta

  Vabandst, aga ma olen ka jäär. Mis siis et mu portfell on 0,000001% Jaagu portfellist, eks (loodetavasti ei hinnanud end üle). Show us the money!

  PS! Sa oled Lõvi vist (ikka alustatakse endast).

  1. rahakratt

   Ma ei ole lõvi. Meenutan pildil lõvi vä?

 5. 123 Vasta

  Veevalajat polegi :/

  1. rahakratt

   Teie endi huvides, jah.

 6. Kaljukits Vasta

  Hämmastav täpsus Kaljukitside osas! Just eile saabuski mulle postkasti kiri inkassofirmalt. Tundub, et Mangil, Pauksonil ja Pendli-Endlil on kõva konkurent tekkimas.

  1. rahakratt

   Bently-Endel on ammu mängust väljas, teistega teen ka peatselt 1-0, pole siin midagi. Kui ma ikka siuke naturaalne talent olen, siis miks endale hoida oskusi, eksole?

 7. Vaike Vasta

  🤣🤣🤣
  Minu horoskoop läheb kindlasti täide(Vähk)
  Mõlemad variandid täiesti reaalsed, jääb üle ainult oodata, et kas uus auto( olen mõelnud küll, et peaks natukene väiksema ja ökonoomsema vaatama) või siis löök autolt(hakkasin just Tallinnas Bolti sõitma), või löök autolt ja siis uus auto 😁
  Midagi ikka läheb täide 😁

  1. rahakratt

   Noh, ja te arvasite, et ma teen siin mingit nalja, eksole!

 8. Krista Vasta

  Oled arvatavasti veevalaja 🙂

  Tore, et jääradel hästi läheb, ma peakski hakkama oma vähest pappi ühest taskust teise tõstma – sealt kus on sinna kus ei ole.
  Huvitav, kas on aeg võtta mõni pikem positsioon, või hoopis lühikeseks müüa? Kuigi USAs on juba tulemuste avaldamise aeg, kipub kõver endiselt allapoole.

  1. rahakratt

   Oh, siin on mind peetud nüüd selle paari päeva jooksul lõviks, jääraks ja nüüd veevalajaks.
   Vastus su küsimusele on tegelikult sinu enda käes: mis su eesmärgid on? Siis saad ka enda vastuse. Teiste nõu ja juttu on ohtlik kuulata, kuna sa ei tea tavaliselt teiste eesmärke investeerimisel.

 9. Veevalaja Vasta

  Kuna veevalaja horoskoopi ei avaldanud siis üks lugeja vähem sul nüüdsest. Kahju et nii tegid

 10. Heterometrus laoticus Vasta

  Raju! Meenus kohe ka üsna sarnases võtmes “horrorskoop”, siis mu meelest ühelt värsivõimekamalt omamaiselt tüübilt:

  https://www.youtube.com/watch?v=mSXV-TDdrOY

  Aga kuna ise olen ka skorpion, siis kas “taksonoomilises hierarhias” polnud mitte “lülijalgsed” õigem nimetus sõraliste asemel? Kuigi jah, vaevalt see nüüd kuidagi juba siin välja kirjutatud 2022 vaevadest vabastab vms… 🙂

  1. rahakratt

   Oi, see oli tõesti vägagi meeleolukas vaatamine, tänan!
   Ära hakka tähte närima (astronoomilises mõttes, muidugi) ja flexima mingite bioloogia õpiku terminitega siin. Ma võin ka raskeid sõnu sulle vastu guugeldada ja öelda, et ära kepelda ja hirska siin võõras blogis, aga sa ei mõistaks nagunii.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.