KINNISVARAKOOMIKS! Järgmine kord võtan parema diktsiooniga maakleri ehk mis juhtub, kui mina kuulen maaklerit pobisemas “korteris avaneb väga võimas vaatepilt”, aga tema ütles “väga võigas vaatepilt”

Brace yourselves või kuidas see kuulus meem ütleski!

Kui sa oled hetkel siin puhaste riietega lugemas, siis ole pai ja mine pane mingid tööriided või need väljaveninud põlvedega dressikad jalga, mida sa ära ei raatsi visata. Aa ja mask mine pane ka ette. Päriselt.

Nüüd ma sain siis teada, milleks need 8 aastat maskiga mind ette valmistanud olid ja mis plaan Kõiksevägevamal minuga oli. Ja mõelda vaid, et mina veel vingusin need kaheksa aastat, et lateksmask ei lase hingata ja niu-niu. Oskan nüüdsest väga tänulik olla selle eest #aamen #namaste #retriit #manifesteerimine #olgehoitud #hingelepai #bali.

Kuna üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis palun: siin on teile 15 tuhande sõnaline postitus või kui tohib nii julgelt tiitleid jagada, siis lausa Eesti esimene kinnisvarakoomiks.

Ei teagi, kust pihta hakata. Öeldakse, et köök on kodus süda… äkki siis tõesti näitan kõigepealt seda hubast ruumi, kus valmivad pühapäevahommikused pannkoogid, kodused kotletid ja muud maitsvad road kogu perele.

Käsi püsti, kes julgeb tulla diivanil millegi või kellegi peale laotatud roosat kilet ära tõmbama:

Mida siin hästivarustatud köögis küll söögiks valmistati? Ei oska pakkudagi, eksole? No scrolli allapoole ja mine tea, võibolla elutuba annab mõned vihjed 😉

“Lapsed, kes prügikasti välja viib?”
“Emme, kas me võime endale selle asemel parem papercut´e teha ja samal ajal tabascot silma kallata?”

Kusjuures. Diiliga oli kaasas lisaks kõigele muule ka jumala korralik vähekasutatud suitsuahi:

Edasi palun teid lahkelt elutuppa astuda! Kui mahute. Võibolla tahate ühe lisamaski ka veel pähe panna. Ma ei süüdistaks teid:

Ilmselt jätan selle tulevikus hoopis lastetoaks, sest siia saan kenasti kõik oma pojukesed ära mahutada:

Cool on see, et lastetoa teises seinas on ka veel hunnik väikseid eraldatud lastetube. Võib ju juhtuda, et satun kunagi mingi eriti tiirase chick(en)iga kokku ja pärijate armee muudkui kosub:

Vahepeal väike põige esikusse, kus on lisaks kõigele muule raamaturiiul. Suure lugemishuvilisena hindan väga, et eelmine omanik raatsis oma raamatud sisse jätta (meenutagem, et lisaks köögis olevale suitsuahjule!):

Nüüd siis the Holy Lovenest ehk magamistuba, kus mag-egg ehk mädšeeg sünnib nagu inglise keeles on popp öelda. Siin, ma ütleks, on natuke selline hooletu boho look, mis kohtub mõnusa skandinaavialiku minimalismiga avaral ja valgusküllasel moel – ühtegi üleliigset asja toas ei ole. Kõik kappide uksed püsivad käepäraselt lahti, et tänapäeva kiires elutempos orienteeruv professionaal saaks hommikul kiiresti outfiti selga visata ja startappi ehitama minna:

Armupessa jäeti (taaskord hinna sees) pudel tervitusnapsu. Võibolla on see teilegi, mu rikkamad lugejad, tuttav kaader – täpselt samamoodi talitatakse peenete väljamaa hotellide numbritubades meiesuguse maksejõulise kundega ju! Võin nüüdsest kinnitada, et red pulli tiivad on siiski poisikesed võrreldes nende propelleritega, mille selle joogi pugusse kallamine annab:

Magamistoas oli lisaks muule veel jumala korralik Bomanni tippklassi röster, et kui tekib soov Noblessneri treppidelt koju moositud kaaslasele peale kuuma armuööd hommikusööki voodisse tuua voodis teha, siis see võimalus on olemas. Ja terasem silm märkab peegli küljes paraadfotot eelmisest peremehest:

Ei näinud peremeest? No vaata veidi terasemalt:

Ikka ei näe? Üks variant on sul veel järgmist pilti vaadata või siis netist mingeid vanu Politsekroonika osasid otsida, kus usutavasti see korter korral või paaril läbi käinud on:

Mul on endal tegelt suht sama ellusuhtumine eelmise peremehega, et head peod tuleb ikka mõne kena fotoga tuleviku tarbeks perealbumisse tulevastele põlvedele vanemate sangarlikest purjetamistest elumerel jäädvustada:

Lõpetuseks siia veel üks nunnu sisekujunduslik trikk maaklerihakatistele ja uusarenduste disaineritele kõrvataha panemiseks: selline veidi sassis silmade ja stiilis “politseijaoksonna-näita-nuku-peal-kust-onu-sind-katsus” rebadel sukkpükstega voodoo nukk Piibli vastu nõjatumas loob õhkkonna, kui lahkest, soojast ja lastesõbralikust kodust:

Maakleritel palun mitte tülitada. See šedööver ei ole kindlasti müügiks pakkumisel praegu ja ega te ei oskaks siin midagi veel paremaks küll reklaamida. See on ikka suht tailor made lahendus korter ja seda kv.ee portaali üles panna oleks sama, mis Rembrandt´i maali okidokis Soomest varastatud Icepeaki dressikate vahel müüa.

Jälgi
Teata mind
guest
29 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Veix

Tähendab, et kui küpsetamiseks läheb siis ma telliks kaheksa käsitöösuitsulesta ja äkki laenad seda alumist raamatut natukeseks? Ja hea meelega tuleks su asjaasutatud ühemehe-lõõtsabändi keikale. Aga seniks kaunist suvepuhkust Annabelle’i seltsis. 🙂

rahakratt

Suitsulesta järts on hetkel suht pikk. Kokad ei püsi mul millegipärast üle 10min. Tegin niigi katseaja lühemaks jne.

Kaie

Kas naabrid on sama lahedad nagu endine korteri omanik?😀

rahakratt

Sa mõtled, et kas naabruses on Tallinna Zoo vä?

Tähelepanelik lugejasilm

Punase (tarbe)klaasi vaasi jätsid ikka alles? Selle eest saaks mitu kuud tatart süüa ja hapukooreks jääks ka raha üle!

rahakratt

Juba kadus kuhugi, aga ju leian veel üles. Ega siin korteris miski ära kaduda ei saa.

Kris

See vaas seal rösteri kõrval peaks päris hea hinnaga olema.

rahakratt

Lilled sisse ja üürile, jah!

Ahti

Koridoris tasub rõngassärgi ja kiivriga igaks juhuks käia.

rahakratt

Kui võimalik, siis tasub sellist kodu omades üldse väga vähe kodus käia.

Aivar

Mul oli sama stereo terve lapsepõlv, täiega korralik pill. Pane aga marketpleissi välja.

rahakratt

Lähemalt vaadates on need asjad sama ribadeks nagu.. eee nagu… no ma ei teagi head võrdlust… oh, nagu endine peremees ise!

Agnes

Kas ma saan õigesti aru, et sa said selle minimalistliku hinnaga praeguselt kinnisvaraturult ja vormid temast luksuslikku üürikat? Ma siiski sinu asemel oleks end üleni sellesse valgesse Covid komplekti riietanud koos spetsmaskiga (ma näen ühelt fotolt su paljast nahka kinda vahelt).

Before on nähtud, trendikamad suunamudijad panevad ka after pilte.

rahakratt

Ma käingi seal ringi nagu Linnar Priimägi põmst.

Kris

Kas tulevikus on moodsaid bifoor ja äfter šedöövreid ka plaanis instas või siin kajastada? Tõenäoliselt erinevus suur ei saa olema, aga siiski.

rahakratt

Pole seal äfter midagi näidata jah. Zara home diivanipadjad vb sisse ja minek.

Lisett

Täna oli füüsiliselt raske puhkuse päev ning lause osast:…väljaveninud põlvedega dressikad…-> lugesin ma: väljaveninud põlvedega trussikud 🤦… (Mingi kolmandal korral lugesin alles õigesti)

Ilmselt nii mõnigi retro leid (must kohver koridoris kapi otsas ja eelnevalt mainitud vaas) läheks uunikumide turul hea hinnaga ära…aga, kas see on seda väärt 🤷.

Kui ise kõik musta koristustöö ette võtad siis mul on siiralt hea meel Su üle – > üldse pole kade 😎

rahakratt

Reaalselt ei hakka mingi katkise akordioniga kuskil kirbuturul pusima. Kõik toorelt ehitusprügikottidesse ja olen siin valmis selle riski võtma, et mingi paarikümpane vaas naxui lendab. Midagi sorteerima hakata, siis olete järgmise suveni siin rahulikult ilma uute postitusteta.
Ega te täna ei olegi kadedad. Lihtsalt jätke tänane meelde, kui ma 7a-10a pärast oma teisest Lõuna-Euroopa kodust mõne pilti üles viskan.

Vist veits veider

Ma vist veits veider kui ütlen, et tahaks seda kaunist kodu koristama tulla..

rahakratt

Mitte vist, vaid päris kindlasti.

Tiiu

Super! Sinusugused inimesed on kulla hinnaga – koristamise geeni ei ole kõigile antud. Ja olles pidanud mitmeid kortereid ja koristajaid, siis kui Rahakratil oidu on võtab ta sinuga ühendust ja panete seljad kokku järgmiste projektide jaoks.

tirilimps

kas sinna läheb euroremont peale, müüki ja paarkend kilo puhast jälle juures? või välja üürimiseks, bookingusse?
see siis ongi kinnisvaraäri? leiad kivi ja lihvid tsirkooniks

rahakratt

Ei, paarkend kilo siit välja ei võlu. Pigem ilmselt üüriprojekt, kuna asukoht on hea ja ei tahaks käest ära anda.

Rainer

Kus selliseid kortereid müüakse ja mis hinnaga ostetud sai kui saladus ei ole?

rahakratt

Ei ole saladus: selliseid kortereid müüakse kortermajades. Hind oli ka seal midagi 50k-100k vahel.

Präänik

Eile oli su häält teles kuulda, kas oled ampluaad laiendamas?
https://etv.err.ee/1608664720/ukraina-stuudio

rahakratt

Pole nagu luba andnud enda kraaksumist kasutada kuskil.

TT

Õppides kohalike suurarendajate pealt tuleb mingi väljamaakeele sõna kursiivi panna. Ja midagi siidilaadset kuhugi reklaamile panna. Le’ Artist ja siidist verelapiga peremees loojangusse vaatamas vms.

rahakratt

Ma oskan igast venekeelseid sõnu kursiivi panna, mis korterisse astudes pähe tulid.

29
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top