Kuidas edeneb Envestio kadunud miljonite otsimine palmisaartelt?

Tunnen, et peaksin teile vahepeal aru andma, mis toimub Envestio Persevestio keisiga, kuna headel aegadel rääkisin nende kohta häid asju. All on kiire (ja vaimuvaene) kokkuvõte sellest, mis seisus täna tuule tagaajamine põllu peal on.

Tänaseks on maailma erinevate linnade pealt kokku korjatud ca 10 000 000 eurtsi ees nõudeid. Kuna ma ei tunne ennast nullidega eriti kindlalt, siis igaksjuhuks ka sõnades: nõue on 10 miljoni eurtsine.

Kõik see ei ole loomulikult minu jagu, aga eestlasi on seal ämbris minuga koos piisavalt.

Nõude eestvedajad on koos advokaadibüroo Magnusson Law abiga kokku keevitanud spetsiaalse osaühingu, mis taotleb PerVe pankrotti ja on esitanud ka kuriteoteate.

Kõige põnevama osa infot kopin teile inglise keeles, et mitte oma hinnalist maniküüri kulutada (jah, mul on üle 5 euro maksvad küünetangid…):

 • Bankruptcy will be a very interesting exercise, where we will show up as the biggest creditors with a EUR 10m claim in court. When the trustee is appointed, he/she shall report to us and we will get to know all the bank transactions, where the money went to, which borrower is willing to cooperate or which ones are just fake, etc. etc.
 • Criminal proceedings:
 • The main reason for creating the SPV under Magnusson’s name some days ago was to speed up criminal proceedings. We can gladly say that there is already A LOT going on with the police on behalf of SPV, most of it confidential at this stage. We can ensure though that Magnusson Law is putting A LOT OF pressure on the police officers managing the case and we are ready to put even more in case it’s required.
 • Regarding the Envestio website backup, there has been an exchange of emails between Microsoft and Magnusson Law and the police is fully aware that they, as Law Enforcement Agency, need to support to get it done.

Kui sa oled ka PerVe käest munapiixu saanud ja ei ole jõudnud või teadnud ennast nõudesse liita, siis võimalus on uuesti avatud ja saad seda teha SIIN LINGIL (kahju, et ma soovitusboonust ei saa…).

GoFundMe kaudu korjati kokku ligi 80k eurot, mille eest kaetakse advokaadibüroo tasud ja töö ning mis peaks andma isegi advokaatide töö tasusid arvestades päris pika runway meile.

“Invest in the launch of Spice Girls Greatest Hits album named Old Spice. 27% return and money-back guarantee!”

Kui midagi uut tilgub ja teil huvi on, siis kajastan edaspidigi, et mis toimub. Huvitav, kas PerVe punt julges arvata, et nii kiiresti ja nii veriseks see asi minna võib? Või eeldasid nad, et rahvas kirjutab oma kaotused maha ja unustab? Võib vist õnne tänada, et enamus selles nõudes on mingid kuumaverelised lõunamaade poisid ja plikad, sest eestlane oleks maksimaalselt korraks kinganinaga vastu oma auto rehvi löönud, läraka tatti kõnniteele süljanud ja kodus pere peale tigetsenud paar õhtut… nii harjunud ja lepilikud oleme me kahjuks igasugu anastamiste ja EKREte jms sopapallidega.


12 thoughts on “Kuidas edeneb Envestio kadunud miljonite otsimine palmisaartelt?

 1. Eduard Vasta

  Keegi kirjutas kuskil, et selle tegu eest maksimaalne karistus on kuni 3 aastat.
  Arvestades, et nad on väidetavalt saanud kokku 30 milli eurtsi, ma pean ausalt tunnistama, et kui mulle oleks keegi pakkunud 30 milli ja selle eest ma pidin ainult 3 aastat vangis olla, siis ma isegi oleks selle peale mõelnud. 10 milli aastas – pole paha. Usun, et kogu raha on juba ammu kuskil sularahas seifides.
  Ps ise osalen ka selles keisis, aga eriti ei usu, et saan mingi raha tagasi, lihtsalt tahan kursis olla

  1. rahakratt

   Parim näide higivabast rahast ju: ise istud kinni ja raha muudkui tiksub. Isegi toit on tasuta. Nagu mingi diplomaadi elu, pmst.

  2. 1sent

   Ja siis sattub kolmeks aastaks sinuga ühte kongi üks nendest kelle rahaga sa tuulde lasid ja keevitab sulle igal hommikul ja igaks juhuks ka õhtul puuksu vahele kõik need kolm aastat…

  3. rahakratt

   See on hirm või lootus?

 2. blume Vasta

  Siin tekib nüüd huvitav küsimus, kas inimesed üldse mingi portaali tausta ka uurivad, enne kui asuvad sinna oma raha laduma? Sellesamuse Envestio kohta annab guugeldades välja 4 nime, mis kõik on, vabandage väljendust, paduslaavi nimed, mis tähendab siiski väikest punast hoiatustuld. Mitte, et tahaksin kõiki slaavi päritolu inimesi petturiteks tembeldada, aga kuna valik on vaba, siis ehk on teisi, paremaid kohti, kuhu raha panna.
  (Tagantjärele tarkus, millest võib siiski ka tulevikus abi olla).

  1. rahakratt

   Tagasivaate-analüütik on ikka lihtne olla. Ise just lõpetasin kõne Rupert Murdoch´iga ja rääkisin talle, et ei soovita 125milli Theranosesse investeerida. Aga see olevat tal juba tehtud. Ehk on tema edaspidi targem ja ehk minagi 🙂

 3. Financefreedom.eu Vasta

  Ma ise mõtlesin ka, et mis siis oleks, kui see oleks ka tõesti petukas 😀
  Aga kuna mul ainult 500€ oli sees, panin oma 5 euri vms ikka teele, äkki veab ja saab show’d.

  Eile õhtul tuli veel uus kiri Envestio Action Groupilt, kas sa oled need uued dokumendid juba allkirjastanud ja teele neile pannud?

  1. rahakratt

   Mul on kõik tehtud, jah. Isegi läbi lugesin seekord. Erinevalt PerVe iga lepingu väikeses kirjast, kus võis vabalt olla, et “meil on õigus su klotsiga ära jalutada, kui enam äriga tegeleda ei viitsi”.

 4. Ahti Vasta

  Paljude skeemide puhul on lepingus väikses kirjas klausel, et investor võib kogu investeeringu kaotada. Ei tea kuidas seadus sellisele asjale vaatab? Ülidselt kipub nii olema, et kui juhtum on rahvusvaheline, siis kipuvad otsad vette jooksma. Kuna olen ise ka sarnastes skeemides raha kaotanud, siis tahaks näha küll, et õiglus saaks jalule seatud ja Kratt oma pudruraha tagasi saaks.

  1. rahakratt

   Noh arvestades seal lubatud tootlust, siis ma imestan, et üldse mingid lepinud olid. Siin aitaks ilmselt vaid Laomell, aga ajad on kahjuks teised praegu.

 5. p Vasta

  No ei saa pihta kuidas seal gofundme-s see annetus 0.8 prossa käib – vajutan sildile DONATE aga ei juhtu midagi? Tegema seda ikkagi peab, kopeerin: 13) Donation receipt *
  proof of donation. Please use format: FIRSTNAME-LASTNAME-DONATION.pdf

  1. rahakratt

   Gofundme kampaania lükati kinni, kuna eesmärk sai täis.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga