Sõbrad, on aeg teile sõbrapäeva puhul kätte maksta!

Onju, ma olen nagu mingi jumalik ilmutus, et kõige raskemal hetkel, kui kuu lõpp on juba käes, tulen justkui messias siia teile näljastele palukesi tooma? Jah, sellepärast mind armastataksegi. On jälle käes aeg hakata tegema manööverdusi, et kuu lõpp üle elada, menüü säästlikumaks sättida ja tasuta (teiste kulul) meelelahutust leida.

Kuu alguses tatar, kuu lõpus Kiir nuudlid

Mul on taas tekkinud võimalus käsi oma partneritele püksi ajada ja võõraste sulgedega enda mainet teie silmis tõsta. Minu jaoks idekas keiss. A mida see teie jaoks tähendab?

See tähendab, et jagan välja manti, et üheskoos tähistada seda päeva, mis on saanud nime mu lasteaia kokatädi Valentina järgi. Ju ta oli siis mingi oluline lüli parteile, et tema järgi terve püha nimetati. Lahe!

Lükkan käima Raha24 ja Rahakrati kivõvei, mis tähendab, et iga päev viiel päeval järjest (10.02-14.02) läheb loosi Apollo kino Staaritool kahele ning viimasel päeval peaauhind Staaritool kahele pluss 50 eurtsi paismaisi ja magusate ning paksuks tegevate mullijookide jaoks!

Sul on nüüd kaks varianti, kuidas seda päeva tähistada. Kas oma virsikut kinotoolis hellitada või mängida ühte teist sõbrapäeva mängu. See teine mäng on selline, et lähed sellel armunute päeval restoranis mõne suvaka paarikese juurde ja kukud mehega/naisega (kui oled naine, siis mehega ja vastupidi) lärmama, et kes see teine sul siin on!?!? Proovige järgi. Tegemist on väga vahva seltskonnamänguga ja kindlasti saab palju nalja…

Aga kui see kino asi apetiitsem tundub, siis tule piilu korraks SIIA LINGILE, et näha, mis kukerpalle seekord teha tuleb, et nänn endale saada.

Niiet, kumb mäng jääb? Nagu ütleb surematu Maire Aunastelt tsitaat teleajaloo kullavaramusse kuuluvas saates Reisile Sinuga: “Valik on sinu!”

Mis siin keerutada, ikka toorelt kohe asja kallale

2 thoughts on “Sõbrad, on aeg teile sõbrapäeva puhul kätte maksta!

  1. Kris Vasta

    Kiirnuudlid, mitte kiir nuudlid 🙂

    1. rahakratt

      Duuuude, kelle pilt on nuudlipakil? Saad ühe vihje ka: O. Luts…

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga