Mis oleks, kui ma ütleksin, et 10 000€ eest saad sa elu lõpuni tasuta reisimas käia? Ja veel nii, et see raha sulle alles jääb?

Võibolla aitab see kedagi teist ka, aga minul on küll nii, et ma ise vahel lollitan enda psühholoogia ja ajuga (eks seda on mu jutust vist aru saada, et mõned trikid on mulle pöördumatuid kahjustusi teinud), et mingeid asju lihtsam teha oleks.

Pealkiri kõlab liiga hästi, et olla tõsi, eks? Tegelikult on tegemist väga lihtsa meetodiga ja selle implementeerimine võtab veel vähem aega kui nendes ajalehtedes, mida ainult vanamutid tellivad, ennast reklaamivad Albert Stepanjanid ja muu selline kontingent, kes lubavad sulle sügavalt silma vaadates sind KÕIKIDEST rahadest pahedest IGAVESEKS vabaks teha.

Mul on hea meel, et minu lugejate hulgas vanamutte pole ja te pole märganud minu reklaame ajalehtedes. Ma luban samuti ühe oma ettevõtte, OÜ VÕLUR” Rahakratt. Raha .kratt., alt vabastada seniilsed tegelased kõikidest varadest ja nagu üks mu reklaamsõnum ütleb: Aitan teha sinu pangakontole paastu ning luua sinna uut ruumi, et sinu poole tulema hakkav hea energiaga uus raha ära mahuks!

Uskumatu, mis aegadel me elame. Millist infot inimesed tarbivad ja kui lihtne on inimestele mingit sousti ajada, et nad kristalle ja “salapäraseid õlisid” kokku ostaksid. Kus võtavad need inimesed kõik selle raha, et nii teha?

Täna müün mina ka teile siin ühe suure saladuse ja elumuutva võimaluse. SIIN LINGIL ON VASTUS KÜSIMUSELE, MIKS SA VAENE OLED! Ja siia vajutamine on täiesti tasuta. Ainult täna ja ainult teile. Sest .OÜ .”VÕLUR. Kratt Raha .Kratt .võlur on nii suuremeelne.

Aga see pole veel kõik!

Pealkirjas mainisin ühte julget lubadust, mille jaoks ei ole vaja mul teha teile ei hüpnoosi ega teil vaja hõõruda noorkuu ajal hõbemünti vastu oma konnasilmasid.

Kunagi päris ammustel aegadel, kui mina end money whisperer´iks treenima hakkasin, proovisin ma läbi põmst kõik turul pakutavad trikid, et enda meelelaadi investeerimisega harjutama hakata ja täna küsivad paljud alustajad minult sama asja: kas on mingeid mindfuck´e, millega end motiveerida.

Muidugi on! Minu vaimsete s€kspooside arsenal on kirjum kui Salvesti “Toome” salat. Kes purgitoitudega kursis on, see teab!

Kuna mulle on vägagi mokkamööda reisimine, siis ma toon näite selles kontekstis.

Põhimõtteliselt on nii, et kui sa suudad kokku kraapida 10 tonni, siis sa võid käia elu lõpuni igal aastal reisimas ja seda täiesti tasuta. Pluss veel nii, et sa ei pea isegi seda 10 tonni ära kulutama!

Kuidas?

Mina ajasin päris kiiresti selle 10k kokku, kuna ma suutsin välja arvutada, et kui ma investeerin 10k ja teenin selle pealt 10% intressi aastas (noh, näiteks isegi praegu turule tulnud Tuule võlakiri pakub kümmet prossu ja selliseid pakkumisi leiab kindlasti veel), siis ma teenin igal aastal 1 000€ intressitulu. Kogu magic!

Tonni eest käib jumala normaalsel reisil. Vaatasin siin just selle loo tarbeks veidi momondos ja booking.com´is ringi ja näiteks nädal Istanbulis 4h otselend megahea Turkish Airlinesiga on ca 300€. Lisaks majutus täitsa timm hotellis ca 300€ ja jääb veel 400€ kohapeal maha prassimiseks. Kuidas kõlab? Ma olen ise Istanbulis käinud ja ütleksin, et üks mu lemppareid linnasid. Top5 seas kindlasti.

Vaade minu hotelli rõdult Istanbulis

Kes kardab, et selline ise reisimine on sama lihtne nagu jalapenosid söönud seebise ahvi Kihnu rahvariietesse panek, siis tonniga saab vabalt ka all inclusive pakette kuhugi bassu äärde nädalaks. Viskad vuplid ja raamatu kotti ning minek. Ei mingit stressi ja ülemõtlemist.

Pluss nagu ma ütlesin, siis see 10k jääb sulle alles! See jääb igavesti sinu heaks tööd tegema ja annabki sulle igal aastal ühe vägagi okei tuusiku raha. Miks peaks keegi peale käesoleva suure saladuse loo lugemist raha koguma ja endale selle eest reisi ostma (raha ära kulutama), kui sul on võimalik veidi juurde koguda ja elu lõpuni tasuta reisimas käia?

Need on nii väikesed ja lihtsad asjad, kuidas enda ajule fingerpussy mängida ning oma elu sellega 180 kraadi paremuse poole muuta. Ja ma ei räägi siin ju mingi 100k kogumisest või vajadusest miljokas olla, et elu lõpuni tasuta reisimas käia. Või kui reisida ei taha, siis igal aastal tonniga midagi muud ägedat teha leiab vabalt. Võibolla oleks pidanud loo pealkirjaks panema “kuidas elu lõpuni igal aastal tasuta uus iphone saada”? Misiganes sind kõnetab, siis muuda mu näide endale sobivaks.

Kuidas tunne on? Veenab see sind ära, et tegelikult on ikka vägagi tasuv oma müntidega pusima hakata? Ma mäletan küll, et mulgi oli algusaegadel tihti päris keeruline motivatsiooni leida, kui ma täpselt ei teadnud, millised võimalused mu pingutused mulle ükspäev annavad ja ma ei osanud tasuta reisimist või higivaba pappi eriti ettegi kujutada.

No võtab ikka kissitama küll

See ongi kogu mindfuck , et tegelikult on niimoodi palju motiveerivam mõelda, kui sa seod mingi ebameeldiva X tegevuse mingi meeldiva X asjaga/tulemusega, siis on ebameeldivaid asju palju lihtsam teha. Niisama soe jutt, et hakka säästma või investeerima… no ma ei tea, vabandust, aga ei ole seksikas, noh. Mina olen ka tavaline inimene ja ei viitsi küll niisama raha alles hoida või kõrvale panna. Aga kui ma seon selle tasuta reisidega elu lõpuni, siis on jutul küll tiba tummisem mekk juures!

Jälgi
Teata mind
guest
14 Kommentaarid
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Riina

Jaa! See on täiega motiveeriv. Aga. See siis eeldaks divikate aktsiaid, et see raha kätte saada või mis skeem on?

rahakratt

Divikate aktsiad või võlakirjad või laenud vms. Valikut jagub! Oluline on igakuine või kvartaalne või aastane makse kätte saada. Eks siin näites on muutujaid ka (infaltsioon jne), aga laias laastus saate pildi ette küll.

algaja

Nonii, hakkab looma! Eila laekus Arco Varalt juba 0,50 EUR puhtana kädeen! Palmisaared – siit ma tulen! Whoop, whoop! 🙂

rahakratt

Noo aga mõtle positiivselt, see on rublades ju mingi 47 ja pool miljonit!

M

Lahe, et Tuule võlakirja mainisid. Eile märkisin endalegi ühe.
Kummaline asi on see, et komistasin Swedbankis mingi kohustusliku küsitluse otsa, mille vastuseks sain, et mul pole asjakohane ei aktsiatesse, fondidesse ega ka võlakirjadesse investeerida. Mõttetu hirmutamine minu meelest. Vabalt võiks selle viis sotti Karu koopasse viia või krediitkaardi piirajasse tõmmata, aga vot üks stabiilsemaid investeerimisinstrumente on no-go.

rahakratt

See test on Elhavees ka. Ma ka ei läbinud seda mingid aastad tagasi. Jäeti istuma. Nüüd pole senimaani saanud uut võimalust eksamit teha, ei teagi… võibolla muudkui investeerin ja tegelt saab pank kõik endale, kuna ma olen liiga loll.

Aivar

Mina alustasin Estateguruga 2017. Paningi näiteks 10K sisse ja iga aasta sain esialgu lausa 1,2K lisateenistust. Vahepeal oli vähem, isegi 7-8%, aga nüüd on pakutav intress jälle 10+ suurusjärgus. Eks kaheldakse, kas keegi enam kinnisvara ostab lähiaastail ja tagatisvara kukub üle 30%, siis risk (=intress) jälle suurem.

rahakratt

Oi, mina olen küll valmis ja nõus kinnisvara ostma! Saatke aga pakkumised teele.

Sven

nagu ma ütlesin, siis see 10k jääb sulle alles! See jääb igavesti sinu heaks tööd tegema ja annabki sulle igal aastal ühe vägagi okei tuusiku raha.

Aju petab ära, et investeerimisega alustada aga tegelikkuses elu lõpuni tasuta reisidel selle raha eest ikka ei käi. 10a pärast 1k eest saad heal juhul üheotsa pileti Saaremaa praamile 🙂

rahakratt

Njah, kui läks mööda point, siis polegi midagi teha. Eks ma ju veidi utreerin jne, et paljudele algajatele mõte lihtsalt edasi anda (jalaga p€rse anda).

Klaabu

Ma ausalt ei käi iga päev vaatamas oma investeerimiskontot, mkm :D.
Alustasin 2022 jaanuaris ja otsin natukene esimesi aktsiaid ja siis avasin ka kasvukonto. Ise olen enda üle väga uhke, tasapisi vabaduse suunas :). Kui keegi oleks mulle paar aastat tagasi öelnud, et hakkan investeerima, siis ma oleks naerma hakanud. 23a esimesed investeerimissammud teha on kohati peadpööritav aga samas väga põnev.
Loen päris tihti su blogi ja sa annad mulle motivatsiooni juurde – kui sina said, saan mina ka :).

rahakratt

Dude, ma alustasin 30. Oleks võinud kolmeselt!

Helen Jürisson

Ma ei läbinud ka swedis seda tobedat testi, aga aktsiaid osta ikkagi lasi. Hoiatati lihtsalt, et teed seda omal vastutusel.
Ja su blogi keelekasutus on võrratu, kui kunagi raamatu kirjutad, ma kohe ostaks.
Lihtsalt kisub valju häälega narema.

rahakratt

Jätan su lubaduse meelde. Teen ühe eksemplari raamatust hinnaga 999 999€ ja ongi aeg blogile triip alla tõmmata sellega.

14
0
Ära mõtle, kohe ütle!x
Scroll to Top