Mis toimub mu lehel facebook.com/rahakratt ?

Kui mul midagi hästi olulist on vaja hästi kiiresti öelda, siis teen seda tihtilugu oma Facebooki lehel. Näiteks see teadaanne oli vaja väga kärmelt publiku ette tuua ja sarnaseid meeleolupurskeid võib sealt teisigi leida:

Käisin minagi eile pealinna rikaste ja kuulsatega sweet spotil. Aju Saagim oli kohal, aga näiteks polnud Helen Sildnat oma bändiga “ÕMA” (Õigeagselt Makstud Arved).

Aga ma tahtsin öelda hoopis seda, et jookidele kulus mul eile 12€. Täna hommikul lõin kokku TWINOMintos ja VIAINVEST aruanded ja ööga olin teeninud 12,5€.

Selle tähistamiseks jalutasin Rimmi ja ostsin ühe imelikult soodsa kilohinnaga välismaise puuvilja omale – banaani.

Vat nii tuleb elada!

#elämaonlaiffi


3 thoughts on “Mis toimub mu lehel facebook.com/rahakratt ?

  1. Investment Viking Vasta

    Kuule rahakratt.. See on ikka üks ütlemata kummalise ilmsega banaan. Omal ajal sai küll kaugel lõunamaal käidud laevadega ja sealt muuhulgas banaane kaasa võetud kohalikelt (vahabahtlikult sunniviisiliselt) ning koju jõudes olid enamus sellised pruunid ja pehmed, aga antud olukorras oled küll selle Euroopa Liidu regulatsioonide ohvriks langenud, kus banaaniks saab pea igat köögivilja liigitada. Et oleks võrdsem!

    1. rahakratt

      Jah. Ka teised juhtisid tähelepanu sellele, et see olevat hoopis kurk olnud. Aga eks vaimne seis on oluline – kui ikka kurki süües banaani ette kujutada, siis saab hakkama kehval ajal. Öeldakse ka, et külm on vaese mehe soe. Kõik on mõtlemises kinni, mu poeg.

  2. […] kõigi instapiffide ja mikrokuulsustega nädalavahetusel Sweet Spotil, kus suutsin Rahakratist kaks... https://rahaaru.wordpress.com/2018/07/31/kuidas-ennast-selle-palavaga-mitte-vaeseks-jaakohvitada

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga