Ühe käega instagrammin ja teisega panen raha LaMuu’sse

Näita mulle investorit, kes ei pannud eile raha LaMuu’sse ja ma näitan sulle vaest Jay-Z’d. Täiesti lõpp, kuidas jäätisemehi nuumatakse – pmst ühe päevaga märgitakse 800+ tonni eest huvi, kuigi kaasatakse 200-400k. Kust see raha tuleb kõik, kellel nii palju on?

Loomulikult panin omaltpoolt ka suraka sisse, kuigi ei plaaninud… eks selliste investeeringutega on ikka nii, et paned veitsa sisse ja siis on 2 varianti: kas kaotad väikselt või võidad suurelt. Suht lihtne otsustada ju.

Lase olla, noh

Ja teine uudis. Kuna Orkut on surnud (RIP) ja Rate.ee’s luuravad aint mingid vanad pervod, siis laste jahtimiseks tegin omale Instagrami konto! Ärge nüüd veebikonstaablile kirjutama tõtake – ma ei taha seal laste pilte vaadata, mul on oluline, et nad minu pilte vaataks ja arvaks, et ma olen mingi finantsspetsialist, noh.

Siin see on: https://www.instagram.com/rahakratt/?hl=en

PS. Kuna keegi kindlasti leiab kuskilt kivi alt mingi venna, kes LaMuu’sse raha ei pannud, siis siin on pilt vaesest Jay-Z’st:


4 thoughts on “Ühe käega instagrammin ja teisega panen raha LaMuu’sse

 1. filx Vasta

  Panin ennast Instasse kirja. Kes ikka jõuab neid iga kuiseid kokkuvõtteid ee tähendab taara keerutamist lugeda. Saame ise hakkama Selveri salaputkas armastuse loomisega Moya tehisintellektiga. Käime ju siin blogis ikka piltide pärast (Y) Keep up the good work

  1. rahakratt

   Pane, muidugi. Sinna hakkab igast perverssusi tulema elust enesest!

 2. Ee Vasta

  Kahju et La Muust nii vähe saame, kuidagi liiga palju rahvast tahtis investeerida kohe

  1. rahakratt

   Mingi FOMO on tekkinud inimestel. Ma isegi ei muretse, kui ilma jään. Päris nii suurt edu ka sellest jätsifirmast ei usu.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga